Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy éjszaka motiváltabbak vagytok?

Figyelt kérdés

Napközben nehezebben jönnek az ötletek, nehezebben veszem rá magam dolgokra, de amint beüt az az idő, amikor az emberek általában már alszanak, hirtelen elfog a vágy, hogy történeteket írjak, nyelveket tanuljak, átrendezzem a házat, stb...

Hová lesz ez a motiváció napközben?


2017. jún. 20. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak súlyos formában. Arról van szó, hogy más a bioritmusunk. Erre mondják, hogy éjszakai bagoly. Mire Anyum, aki pacsirta, kezd fáradni, én akkor kezdek magamhoz térni (este 7). És amikor ő kel, és akkor fekszek le. (hajnal 4)
2017. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clay Morrow ***** válasza:
Régebb ilyen voltam, most is jellemző ha nem vagyok hullafáradt.
2017. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen előfordul. Viszont ez nem minden esetben jó.
2017. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. mint pl. most is :D
2017. jún. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bagoly típus vagy. Elég gyakori. Én is most melózok, csak kis szünetet tartok :D
2017. jún. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, de szerintem nem azért, mert bagoly típus lennék, hanem amikor kezdek álmosodni, kicsit szabadabban szárnyalnak a gondolataim :D Ilyenkor jó ötleteim vannak, kreatívabb vagyok. Jobban bele élem magam pl zenék hangulatába is.
2017. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is: kevesebb inger ér, így jobban rá tudunk fókuszálni 1-1 problémára. Szerintem jó tulajdonság.
2017. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!