Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy fáradt...

Miért baj az, hogy fáradt vagyok? Ti mennyit szoktatok feküdni napközben?

Figyelt kérdés

Reggel korán keltem, kb. 5 órát aludtam, egész délelőtt tanultam, délután vizsgáztam. Utána a melegben elmentem boltba, számlákat fizetni gyalog,mert másképp nem tudtam, 3 órán keresztül jártam a várost. Most kicsit lepihentem a kanapén, anyukám azonnal elkezdett kiosztani,hogy milyen lusta vagyok,nem csinálok semmit.

Ha kell akkor mindig főzök magamra, akár neki is, elpakolom magam után a cuccaim és tanulok. Nem lehetek fáradt sosem? 20/L



2017. jún. 20. 16:47
 1/8 anonim válasza:

Te még jó vagy hozzám képest. Ha vizsgám van, aznap veszek valami kész kaját és ledőlök aludni 3-4 órára. Előtte vagy azért nem alszok, mert ideges vagyok, vagy mert tanulok.

Szerintem nem kell vele foglalkozni, maximum szólj előre, hogy pihenni szeretnél, ne zavarjon.

2017. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Bár én most babát várok, így nyilván más a helyzet, elég sokat pihenek, mert nagyon hamar elfáradok, főleg ebben az időben. Próbálj éjjel többet aludni, az segíthet, de egyébként szerintem semmi baj nincs azzal, ha mondjuk egy sorozat-résznyi pihit beiktatsz a napjaidba.
2017. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vizsgák után én is sokszor feküdtem, ugyanis általában nehezen aludtam és ettem előtte, ezért vizsga után pedig pokoli fejfájás kínzott. Anyám viccesen tett megjegyzéseket erre, de mindig nagyon csendben volt ilyenkor :) Szóval megértelek.
2017. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem teljesen normális, ha elfáradsz. A tanulás is fárasztó, a meleg pedig leszívja a nem létező energiát is.

Én épp terhes vagyok, szóval más a helyzet, de bizony így elfáradok attól is, ha elugrok a boltba (vagyis elmászok), és a derekam sem a régi, így elég sokat fekszem napközben is.

2017. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy ledőltél kicsit. Ez egyáltalán nem lustaság. Anyukádnak nem tudom, mi a baja.

Ilyen melegben teljesen normális, hogy jobban elfáradsz, ha mászkálni kell.

Meg szerintem eleve a vizsga miatt megérdemelnéd, hogy utána egész nap pihenj :)

2017. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy csinálja meg azokat, amiket te, aztán NE pihenjen le! Nem lesz kedve veszekedni.
2017. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én meg hogyha egész nap nem csinálok semmit,akkor is fáradt vagyok

ezt add össze

2017. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb a dolgom annál fáradtabb vagyok.


2-10 óra alvással éldegélek.


Nyáron ha tehetem alszok 2 órát nappal aztán éjfélig sprint.

2017. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!