Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szerettek/szoktatok naplót...

Ti szerettek/szoktatok naplót írni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves fiú vagyok, és soha az életben nem írtam még naplót. Egyszerűen nem láttam értelmét. Viszont tegnap... úgy éreztem, hogy túl sok gondolat jár a fejemben, sok dolog történik most az életemben. Aztán egy film megnézése volt az utolsó csepp, úgy éreztem, ki kell írnom magamból. És baromi jól esett!

Csakhát tudjátok az a baj, hogy ha az ember naplót ír, azzal valahogy nagyon sebezhetővé teszi magát. Mi van ha valaki (mondjuk szülő) megtalálja és elolvassa?!



2017. jún. 21. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor túl sok gondolat gyűlik össze a fejemben, vagy épp nincs kinek elmesélnem valamit, mindig napló formában kiírom magamból. Aztán tök vicces hónapokkal később átolvasni, nosztalgiázni :D

Bizonyára neked akad pár zug a szobádban, ahol el tudnád rejteni az emberek elől. Viszont ha mégis félnél, hogy valaki megtalálja, akkor csak egyszerűen semmisítsd meg.

Esetleg írd gépen, ott könnyebb elrejteni. Csak ott nincs meg az a feeling, mintha kézzel írnád.

17/F

2017. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!