Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen pasikat...

Lányok! Ti milyen pasikat néztek meg az utcán? És ha tetszik valaki hogyan jeleztek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy magas legyen, jól öltözött, egyedi stílus vagy mi alapján működik ez?

2017. jún. 22. 07:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Rossz kategória bocsesz!
2017. jún. 22. 07:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Iphone legyen nálad
2017. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

jó legyen a púzója...

21/L

2017. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sgreta01 válasza:
Legyen egyedi stílusa és ne csak egy legyen a tömegből akin ugyan az a poló farmer vagy dzseki van.legyen magas mert az szerintem hülyén néz ki ha alacsonyabb mint a lány.Meg stb. Remélem tudtam segiteni sok sikert és további szép napot mindenkinek.
2017. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik, ha barna haja van, szépfiús arca (remélem érthető :D), jó öltözködése. :) Mindenképp magasabb lesz nálam, ha elmúlt 12, mert én elég alacsony vagyok :/ Amúgy nem jelzek sehogy... néha elmosolyodom. De nem érdekel senkit.
2017. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem tudom megmondani, mert kifejezett zsánerem nincs, mindenkiben más fog meg, nagyon különböző típusú pasik tetszettek.

Amit én megnézek egy szembejövő férfin, az a szeme, az arca, a haja és az öltözködése. Ha ezekben látok olyat, ami megtetszik, akkor picit jobban megnézem. Az nekem már alapvető pozitívum, ha pl. önazonos a stílusa, passzol a fejformájához a haja, mosolyog.

2017. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyen egyedi, sőt nem árt az sem, ha feltűnően egyedi. Hosszú haja, hejes arca, és tisztességes magassága legyen (175+), a kerti törpék aranyosak, de nekem annyira nem jönnek be. Plusz fontos, hogy ne legyen puhány, de kondis se. Legyen sportos, izmos, de emberi formával. A hústornyok taszítanak.


Most jól leírtam a zsáneremet, valójában az volt a kérdés, kit nézek meg...ömmm...


Az első, ami miatt valaki feltűnik, az az arc, vagy a haj. A jóképűeket, és a hosszú hajúakat nézem meg.

2017. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaa, és hogy jelzek? Keresem a tekintetét.
2017. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!