Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogyan jeleztek a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogyan jeleztek a lánynak aki tetszik? Mit csináljak hogy észrevegyenek, de főleg 1 valaki?

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki nagyon tetszik és nemtudom hogy mit csináljak hogy én is bejöjjek neki jó ez most hülyén hangzott...Ha pl mikor beszélgetünk mindig a nevemet is mondja,vagy fb-n is köszönéskor,ez jel?vagy csak úgy ismétli?én azt olvastam h ez is jel ha mondogatja a neved!vagy amikor sokan vagyunk és beszélgetünk akkor bárkihez beszél de mindig rámnéz és aztán elnéz csak rövid időre nézünk össze.Mindig mosolyog rám,jó ő alapból mosolygós ember!Mit csináljak?Mik azok a jelek amik egyértelműek h tetszik a lánynak amit nem akarom h rájöjjön mert akkor esetleg hülyítene :S .Legyek vele flegma?nemtudom :S

2013. ápr. 17. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem jelzek egy lánynak sem, elvből. Mert nem teszem ki magam az elvárásaiknak. Amelyik akar, úgyis odajön valami ürüggyel.


F25

2013. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mi az amiből tuti hogy rájössz hogy bejössz neki?Pont ezt akarom elkerülni :S
2013. ápr. 17. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, ha odajön és azt mondja, lenne kedvem veled meginni valamit vagy csak beszélgetni. Ha csak szemez, de nem mer odajönni, ha csak vigyorog, mint egy f@szkalap, de semmit sem lép, akkor nem érdekel. Egyértelműen jöjjön oda, vagy ha már nem mer, akkor buliban "véletlen" elég sokszor nekem jöhet, aztán rám mosolyoghat. Na akkor már mandulán nyalom 10 percen belül :)
2013. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hehe ezen a manduláson felnevettem :D
2013. ápr. 17. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én egy vicces srác vagyok aki imád kúrni :D
2013. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!