Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok ilyet érezni?

Ti nem szoktatok ilyet érezni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan erzesetek néha, hogy egy senkik vagytok és h nem szeret titeket senki? Mindenki le néz, hülyének néz? Pl most érettségiztem és az egyik tanárom miközben feleltem ki röhögött és megalázott..sosem szeretett engem, többször is tudtomra adta, de azért most nem kellett volna.. (ám nem vagyok rossz tanuló, és szemtelen sem, és nem hiszem h olyan nagy hülyeséget mondtam volna h ki kellett volna röhögnie ráadásul be is szólt pedig nem az ő tantargyabol feleltem) Az érettségim úgy gondolom jó lett, de tegnap egész nap sírtam emiatt a fkalap miatt..

2017. jún. 23. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már több mint 10 éve ezt érzem. Igyekszem is elkerülni az embereket.
2017. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 sz....rházi tanár miatt ne érezd ezt. Leérettségiztél, vége, többet nem lesz dolgod vele. Mondjuk én búcsúzóul biztosan beszólnék neki valamit, mondjuk jó nagy tömeg előtt azt, hogy büdös a lába meg a pofája.
2017. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ah én nem vagyok az a típus aki rosszal fizet a rosszert :D az a baj h meg maradok két évet itt, és még mindig fog tanítani :/
2017. jún. 23. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!