Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, akivel ez...

Van itt olyan lány, akivel ez megtörtént? LENT

Figyelt kérdés
Veletek az megtörtént, hogy fiatalok voltatok, önbizalomhiányosak, ilyesmi és lefogytatok és nem lett jobb? Nem tudom jól elmagyarázni. Kb úgy mint ebben a klippben: https://www.youtube.com/watch?v=ZeBrnuQxEsQ&oref=https%3A%2F..

2017. jún. 24. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Haha, ezt a klippet néztem a minap. :D

Amúgy nem. Bocs az offért.

2017. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Velem az volt, hogy egészen 19 éves koromig volt rajtam kb 10 kg túlsúly, aztán úgy alakult hogy lefogytam, edzettem is sokat, de emlékszem hogy akkor ugyanúgy nem voltam elégedett. Aztán újra evésben vezettem le minden bajom... Most pedig félig visszahíztam, és mindent megtennék az akkori alakomért, és talán sosem voltam annyira elkeseredett magammal kapcsolatban mint most. A klipp amúgy tetszik, elég elborult de átjön annak aki érzett már így.
2017. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En sminkkel gondoltam ezt.

Rut kiskacsának tartottam magam, akit csak kihasználnak, aztán sminkelni kezdtem, anélkul már utcára sem mertem kimenni, hajamat kinosan ápoltam, fotomodell lettem, erre ugyanugy kihasználtak.

Most megint a rut kiskacsa stylra tértem vissza. Ugy vagyok vele az szeret aki ilyennek is szeret. Nem szedek szemöldököt sem, nagymama bugyit hordok. Ennyi erről.

Nem a külsőn áll vagy bukik az élet az biztos.

2017. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*nem csak smink, hanem hajfestés is volt,stb


Most kb valami dzsungeli tarzan korszakom élem. Sötét hullámos vasalatlan haj, stb

2017. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*a szép külsőnek csak a kereset volt az értelme. Egyéb semmi.
2017. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányok 99%-ban rosszul ítélitek meg az alakotokat!


Az esetek nagy részében első körben az arc és a tekintet vezérli a fiúkat ismerkedésnél. Azaz pl. egy nem formára festett és sminkelt, természetes megjelenés ma előny lehet. Az esetek legnagyobb többségében egy plusz 10 kg-ot észre sem vesznek.


Második körben az szokott fontos lenni, hogy mennyire pörög a társalgás. A társalgás fenntartásában a nők viszik a főszerepet általában. Tőmondatokban válaszoló lányokkal senki sem ismerkedik komoly szándékkal!


30/F

2017. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!