Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is megtörtént már az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is megtörtént már az, hogy arról álmodott, hogy egy olyan lánnyal szexel akiről eddig nem is fantáziált de másnap amikor meglátja már megkívánja és egyszerre vonzónak is tűnik?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
jaja :D
2016. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VAlaki elég kanosnak tűnik :D
2016. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, úgyhogy fiúval a fordítottja, de megtörtént. :D Aztán kb egy nap után el is múlt, csak az álom miatt láttam vonzónak.
2016. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen! Velem már többször is előfordult, volt hogy fel is kerestem a régi lány ismerőst akivel szexeltem álmomban előző éjszaka:D

Olybá tűnik nem egyedi jelenség.

2017. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!