Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki idén nyáron...

Van itt olyan aki idén nyáron nem megy sehova nyaralni mert nem engedheti meg magának?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nemcsak külföldre nem de még a balatonra sem,sőt a velencei tóra sem
2017. jún. 24. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szüleim pénzéből megyek.
2017. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Pl. én. Eldugult a vízvezeték a házban, arra kell majd költenem, és nem is keveset.
2017. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem megyünk még a szomszéd faluba se. Tavaly se voltunk és azelőtt se. Nem nagy ügy.
2017. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mi...Kocsit akarunk venni.
2017. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted fel a kérdést! Van valaki, aki el tud menni nyaralni?
2017. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Baranka ***** válasza:
Az országban nem csak a Balaton vagy a Velencei-tó létezik. Annyi szép hely van az országban. Mi Orosháza-Gyopárosfürdőn voltunk nyaralni. Ez volt az első nyaralásunk a gyerekekkel.
2017. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem reg olvastam egy hirportalon h a magyar lakossagnak felmeresek szerint kozel 40 szazaleka egyaltalan nem engedheti meg maganak a nyaralast.
2017. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!