Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekkorom óta most először...

Gyerekkorom óta most először voltam nyaralni. Normális, hogy ilyen rossz érzés van most bennem?

Figyelt kérdés

Évek óta nem tudtam igazából kikapcsolódni, és ez csak most tudatosult bennem. Jó az életem, elégedett vagyok/voltam vele.

Most végre összehoztunk egy nyaralást, és elképesztően jó volt. Olyan varázslatos volt az egész, mintha egy teljesen más életbe csöppentem volna, az idő megállt arra a 10 napra.

Aztán véget ért, és hazajöttünk. Az eddig jó élet, most sokkal rosszabbnak tűnik. A hétköznapok semmilyenek, amit eddig élveztem, most az is kicsit megkeseredett, mert átéltem a sokkal jobbat.

Fájdalmasan vágyom vissza, csak arra gondolok, mennyire jó is volt ott.

A dolgot még az is nehezíti, hogy most a szokásosnál kicsit nehezebb része jön az életünknek, mert nagyon kellemetlen kötelességekkel kell szembenéznünk, amihez egyáltalán nem fűlik a fogunk :(

Normális az ennyire rossz érzés nyaralás után? Más is szokta ezt érezni ilyenkor?



2015. aug. 6. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy vidám gondtalan nyaralás után így érzi magát az ember. Nehéz visszarázódni a szürke hétköznapokba, és szembesülni a problémákkal. Teljesen normális, hogy így érzel.
2015. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is így szoktam érezni, még akkor is ha egy napra megyek valahová. Egy hét és elmúlik, de nekem akkor a legrosszabb amikor letelik az egy hét és pontosan rá egy héttel abban az órában. De csak akkor ha akkor nem csinálok semmit, utána szép lassan elmúlik
2015. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!