Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cigi fogyaszt, és tényleg...

A cigi fogyaszt, és tényleg jobb hangulata lesz tőle az embernek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt, csak időlegesen el tudja nyomni az éhségérzetet.

Bár ez sem igaz mindenkire, én rosszul lennék, ha éhesen rá kéne gyújtanom.

Egyébként meg nézz körül az utcán, hogy mennyi túlsúlyos ember dohányzik.

2017. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A cigitől nem lesz jobb hangulatod, csak a benne lévő anyagoktól. Konkrétan a nikotintól. De nem éri meg, hidd el. Nem úgy működik, hogy elszívsz egy cigit, aztán majd a depresszióban, meg halálfélelemben is jól érzed magad. Egyébként, egy kicsit teljesítménynövelő is, ill. úgy tudom, a koffeinre is hasonlít a hatása.
2017. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azért fogyaszt mert csak a cigin jár az eszed és nem eszel annyit

És egy idő után a cigi okozta rák , na az fogyaszt

lezabálja rólad a kilókat sajnos

és 30 kilósan fogsz meghalni


ugyhogy ne cigizz

2017. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha dohányos vagy, az étvágyad csökkenti ugyan, de fogyni nem fogsz tőle. Aki alapvetően vékony alkattal szokik rá a dohányzásra, az nehezen fog súlyt felszedni, de miután leszokik, a megnövekedett étvágy miatt nagy valószínűséggel hízni fog. Utána viszont hiú ábránd a testsúly visszanyerése érdekében visszaszokni a dohányzásra, mert nem fog fogyasztani egy dekát sem. A hangulatod minden lesz tőle, csak nem jobb. A függőség viszont meg fogja keseríteni az életed. több mint 12 évet dohányoztam, életem legnagyobb butasága volt rászokni. Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy messze kerülje el a cigit, mert annál értelmetlenebb pénzkidobás a világon nincs. Nem azért gyújtasz rá óránként mert jól esik, hanem azért, hogy az állandó hiányérzetet átmenetileg csillapítsd.
2017. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem dohányoztam soha, és nem is fogok.Csak ananyámnak ez a kifogása miért cigizik
2017. jún. 26. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

1. A hangulatod rövid távon jobb, középtávon rosszabb, hosszú távon sokkal rosszabb lesz. Sohase kezdj el dohányozni, ha pedig dohányzol minél előbb szokj le!


2. A cigi hosszabb távon eredményesen fogyaszt, ugyanis a rákos betegségek utolsó stádiuma mindig jelentős étvágytalansággal, fogyással jár, így karcsún halhatsz meg és sokkal hamarabb.

2017. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Varga Péte4 ***** válasza:

Nem fogyaszt. Ha dohányzol, és hosszabb ideig nem áll módodban rágyújtani idege, ingerlékeny leszel, rágyújtás után megszűnik. Ha így tekintjük, akár mondhatjuk azt is, hogy nyugtat. Ha dohányos vagy és abbahagyod, akkor hizlal.

Jómagam sajnos immár 50 éve dohányzom, tehát van tapasztalatom. Vagy húsz éve abbahagytam, négy évig nem szívtam. Kb. 15 kg-ot felszedtem a négy év alatt. Balga módon visszaszoktam (4 nap elég volt hozzá!!)

Fogyni viszont nem fogytam egy dekát sem!

2017. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én cigi mellett híztam el.
2017. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!