Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy megy a hülyítés, hogy a nők mindig mindenben hátrányban vannak, miközben 10 évvel magasabb a női várható élettartam?

Figyelt kérdés
Vagy arról,hogy pasik HR végzettséggel nem kapnak állást,mert csak nőket vesznek fel.Az részemről még érthető,hogy azok a férfiak szívnak,akik nem tanultak mehetnek útat építeni életük végéig,de akik tanultak 4-5 éven át,azokkal nem kellene ennyire kiszúrni,hogy ők is mehetnek útat építeni életük végéig,nem veszik fel őket,mert nem nőnek születtek.

2017. jún. 27. 13:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a kérdésed és az összefüvgéseidet...
2017. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 I noor Y ***** válasza:
85%

Miért vennének fel csak nőket?

Hogy jon ide az elettartam???

Te komolyan akarsz 88 evesen szaros gatyaban totyogni( feltetelezem ferfi vagy a temabol es nem vagy elegedett a varhato eletkoroddal)

2017. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, évek óta HR területen dolgozom és az összes munkahelyemen bőven voltak férfi HRes kollégák, általában 40-60% arányban a nők részére. Nőből több volt mindenhol, igen, de a jelentkezők között is ők voltak jelentős többségben. Az írásod alapján egészen biztos, hogy nem a nemed miatt nem vesznek fel.
2017. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
XDDDD jólmegmondomafrányanőknek
2017. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapám 92 éves, szeret biciklizni, pecázni és maga mossa a ruháit, nem szaros a gatyája.
2017. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 I noor Y ***** válasza:
89%
Nagyapád egy kivételes ember
2017. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
"Az írásod alapján egészen biztos, hogy nem a nemed miatt nem vesznek fel." Más pasikat sem vettek fel,biztok őket is az írásuk miatt.Teljesen igazad van,hogy erre még nem jöttem rá!
2017. jún. 27. 15:10
 8/24 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe jön ide az élettartam?? Bizonyíthatóan összefüggés van a férfiak korábbi halálozása és az életmódbeli egészségtelen szokások között.
2017. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Meg a magyar társadalom a nőket túlzottan kíméli és előnyben részesíti.Szerencsére én már nem sokáig fogom élvezni ezt a feudális társadalmat,nem szeretnék menni útat építeni,mert nem vagyok nő,máshol nem kell.
2017. jún. 27. 15:22
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Más pasikat sem vettek fel,biztok őket is az írásuk miatt.Teljesen igazad van,hogy erre még nem jöttem rá!"


:D Ember, te inkább tényleg ne nyisd ki a szád. Véletlenül sem azért lehetett, mert volt más, aki jobban megfelelt az adott pozícióra és az adott környezetbe. Nem tudom, engem is utasított el már rengeteg cég, de eszembe se jutott másokat hibáztatni azért, mert volt nálam jobb jelentkező :D Ezzel a másokra mutogatós, felelősséghárító hozzáállással nem fogsz előrébb jutni az életben, szóval még jó, hogy nem is akarsz.

2017. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!