Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A molesztálás ellen mit lehet...

A molesztálás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy a molesztálás ellen mit tudnék tenni? Ilyenkor ne szólaljak meg? Vagy fenyegessem meg, hogy feljelentem? Vagy verjem meg, vagy most mi?

Az az igazság, hogy most hogy nyár van, sokszor szoktam délelőttönként ki menni a barátomhoz busszal, és ilyenkor egyedül vagyok a buszmegállóban, mert ő csak akkor tud velem jönni mikor haza megyek. A városban van egy öregember, aki mindig berúgva ül abban a buszmegállóban, ahol indul a buszom. Volt már olyan, hogy amikor a városban voltam barátommal, akkor is oda jött hozzánk, és össze vissza kérdezgetett, hogy mikor lesz az esküvőnk, meg még isten tudja miket. Meg ugye volt, hogy kéregetni jött oda. De amikor délelőttönként nincs velem a barátom, mindig bámul engem, és köszön, hogy "szerbusz", de múltkor viszont nem csak ennyi volt, hanem azzal jött oda, hogy olyanokat mondott, hogy milyen szép vagyok, stb., majd azt mondta, jók a lábaim. ._. Meg elkezdte feltűnően nézegetni a lábam. És láttuk már barátommal, hogy más fiatal lányokhoz ment oda, meg olyat is, hogy valami srác üvöltött vele, hogy még egyszer ilyet csinál a lánnyal, meg lesz verve, stb., szóval nem én vagyok az egyetlen akihez oda járkál. De ilyenkor mi a teendő? Egyedül mit csináljak? Kicsit félek is tőle.

Amúgy 14/L

És amúgy nem vagyok benne biztos, hogy a kérdést jó kategóriába írtam, de remélem igen. ><

(És most nem arra vagyok kíváncsi, hogy fiatal vagyok a pasizáshoz, meg hogy hogy ha nem pasiznék, nem lenne ez, stb.)



2017. jún. 27. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:

A fogalmazásért bocsi, hogy vissza olvasva nem lett valami jó. A "vagy verjem meg?"-hez meg még annyit fűznék, hogy azért tudom, hogy a 14 évemmel nem fogok csak úgy bármilyen zaklatót leteperni, de azt azért tudom, hogy az az öregember nem sok mindent tudna tenni, ha elkezdeném ököllel püfölni, főleg hogy általában részeg is. Viszont amikor az nap délelőtt oda jött hozzám, és a lábamat nézegette, elkezdtem remegni, és semmit sem mertem tenni, főleg, hogy üres volt az utca, pedig egy Árkád előtt voltam, csak az volt a baj, hogy vasárnap volt, és senki sehol, autók is alig. :(

Bocsi, hogy hosszú lett, a válaszokat meg előre is köszi. :)

2017. jún. 27. 22:02
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Ne felj tole, artalmatlan. Szegeny lecsuszott, az egyetlen orome az eletben a pia, lehet h meg hajlektalan is.
2017. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Telefon mindig legyen nálad, és a 112-t hívd. Ha többször ki lesz hívva rá a rendőr, előbb utóbb elpaterolják onnan. Na meg gondolom lehet jelenteni a busztársaságnak is, a megálló az ő tulajdonuk.

Lehetőleg ne próbálkozz vele birkózni, sosem lehet tudni, mi van nála, még részegen is.

2017. jún. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy a 112-t hívd, mire azok a rendőrséghez kapcsolják...

107-et, azaz a rendőrséget hívd azonnal.

2017. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mindenféle kép hívd rá a rendőrséget mielőtt tetlegeségig fajúl a dolog!
2017. jún. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi. :)
2017. jún. 30. 01:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél gázspray-t
2017. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!