Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Molesztálás tömegközlekedésen,...

Molesztálás tömegközlekedésen, van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Velem is hasonló történt ma.
2017. jún. 7. 21:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
Tapasztaltam ilyet, ilyenkor érdemes direkt hangosan rászolni az illetőre és segítséget kérni
2017. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én eléggé befostam, konkrétan hozzám dörgölőzött a pali.
2017. jún. 7. 21:42
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan nincs olyan női ismerősöm, akivel ne történt volna ilyen.

Velem is megtörtént már többször is. Először én is megijedtem, nem is mertem szólni, gyorsan leszálltam a következő megállónál.

De aztán összeszedtem magam, és legközelebb már szóltam. Tényleg hangosan, határozottan rá kell szólni, hogy mások is hallják. És persze menj el a közeléből.

2017. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha engem bárki egy buszon elkezdene fogdosni én vernék neki olyat összeesne.
2017. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván én fiú vagyok, egy lánynak nehezebb dolga van ilyen helyzetben.

Szerintem mondd neki hangosan és határozottan hogy "tudod kit fogdossál" vagy ilyesmi vagy kérdezd meg "te most molesztálsz engem"? Nem viccelni akarok de ha van valami erős férfi a közelben akkor rászól a molesztálóra.

Egyébként ha nő lennék és ilyen fordulna elő velem pofán verném tuti.

2017. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

62% De gondolom ha veled történik valami igazságtalanság, akkor te sipákolsz a legjobban, te féreg.

Engem fiú létemre anno fogdosott egy idősebb férfi,

baromi nyomasztó volt...akkor még kisebb voltam és nem értettem mi történik. Arrébb mentem, ennyit tettem.

2017. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát elég rossz..

Én kb 8 évesen egy kórházi WC-ben voltam, mellémállt egy 50 körüli csávó és úgy elengedett kolbásszal magyarázott h van e testvérem meg h tudja h van (amúgy nincs) meg ilyenek. Nem akart megd.gni de ha ma történne ilyen velem akkor tüdőn rugnám

2017. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6 os gratulálok.

Szoktam tömött közlekedési eszközzel menni,de ez más volt....

Arrébb tudott volna menni,volt hely konrétan "azt" a részét nyomta hozzám többször is

2017. jún. 7. 22:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még gimis voltam és reggel mentem suliba. Az ablak mellett ültem egyes széken, és a férfi beállt mellém, elég szorosan de mivel tömeg volt így nem volt furcsa. Aztán amikor sokan leszálltak és bőven volt hely, ő meg egyre jobban dörgölőzött, akkor felálltam, mert a következő megállónál le kellett szálljak. De a faszi jött utánam és a kapaszkodón lévő kezemere rakta a kezét. Na akkor elegem lett és izomból hátrakönyököltem a gyomrába. Ezután békén hagyott.

Egyszer meg 11-12 éves lehettem. Ott is az ablak mellett ültem de akkor kettes helyen. Beült mellém egy 40+os fa szfej, a hátizsákját az ölébe rakta és elkezdte simogatni a combomat. Ez után évekig nem ültem le a buszon.

2017. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Fura, de velem férfiként is megtörtént már. Bár nem vettem molesztálásnak, hiszen számomra nem volt megrázó a dolog, sőt nem is volt kellemetlen és ezáltal megismertem egy olyan személyt, aki fontos szerepet játszott az életemben.

Még a télen az egyik nap az egyetemről sikerült emberi időben kijutnom. Ez 2-3 óra tájékát jelenti. A busz amire felszálltam már akkor tele volt, de álló hely volt bőven. Így az egyik legjobb helyet választottam, ahol még támaszkodni is lehet, nyugodtan telefonozni, a kanyarok ellenére is.

Majd az egyik megállónál (pont az egyik középiskolával szemben van), rengeteg fiatal szállt fel. Persze azonnal zsúfolt lett az egész légkör, moccani alig lehetett, és pont elém állt egy lány.

Majd azt vettem észre, hogy egyre közelebb kerül hozzám. Szinte milimitérenként jött közelebb. De azt hittem, hogy csupán a busz rázkódása okozta a jelenséget, és hogy nem tud normálisan kapaszkodni.

Majd amikor már tényleg közel került hozzám, kedvesen szóltam neki, hogy azért én itt vagyok a háta mögött.

Ő csak hátrafordította a fejét, kedvesen nevetett, és kacéran annyit mondott, hogy "Bocsi, azt hittem, hogy nem zavar" és az egyik kezével megérintette a combom és gyengéden végig simította a kezét rajta.

Nem igazán vagyok szégyenlős fajta, de lefagytam. Nem tudtam hova tenni a dolgot, főleg hogy egy nálam minimum 3-4 évvel fiatalabb lányról van szó. Akin azért látszott, hogy erősen középiskolás még.

Csak annyit nyögtem ki, hogy "Semmi baj, azt hittem, hogy véletlen csináltad"

Erre közelebb jött, és a fenekével kezdett dörgölőzni hozzám.

A nagy tömeg miatt senki sem figyelt, és középiskolások lévén hatalmas hangzavar is volt a buszon.

Tökéletes terep bármelyik igazi molesztálónak is.

Amikor már éreztem, hogy ennek nyoma is lesz.. mármint a dörgölőzésének, annyit súgtam a fülébe, hogy "Nem félsz, hogy meglátnak az osztálytársaid?"

Azonnal jött a válasz, hogy "Nem érdekel!" és folytatta, miközben próbálkozott a kezével is örömöt okozni nekem, amit pironkodásom közepette próbáltam hárítgatni.

Így kezdődött az a sztorim, amikor sikerült megismerkednem egy "molesztálóval"... persze vicces volt a dolog hiszen egy megállóval hamarabb leszállt, mint én, és a nevét elfelejtette elárulni. :)

Ennek ellenére minden kapcsolatomat bevetve sikerült egy roppant vicces úton megtalálnom, amire ő nem is számított, főleg arra nem, hogy tényleg megakarom ismerni, és nem fogom nevettség tárgyává tenni az egész osztálya előtt az incidens miatt.

Sajnos minden tettére megvolt a magyarázat.

2017. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!