Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is kellemetlenül érzi...

Más is kellemetlenül érzi magát ilyen helyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben elkezdtem edzeni, edzőterembe járni. 17 éves lányként a sok gyúrós, izmos, nagydarab csávó között apró kis tollpihének érzem magam. Egyszerűen félek rájuknézni, vagy bárhova nézni plafonon vagy padlón kívül. Félek, hogy olyanokat gondolnak, hogy mit néz ez a kis csicska vagy ilyenek. Pedig ami szép és jól néz ki, azt nyilván meglesem. :D Ez természetes szerintem. Meg igazából rosszul érzem magam kicsit. Jobb lesz ez majd? Minél többet járok, annál kevésbé érzem majd magam kellemetlenül? Attól is félek, hogy ha valamit elrontok vagy nem tudok megcsinálni, beállítani, akkor kinevetnek.

Írjátok le a tapasztalataitokat! Köszönöm!


2017. jún. 27. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Senki nem születik személyi edzőnek, esetleg testépítőnek, hogy joguk legyen a kezdőket lenézni. Mindenki nulláról kezdett. Szerintem, ha az izom alatt ész is van, inkább értékelik az igyekezeted, amiért belevágtál a kitartást követelő edzésbe.

Libbenj be kihúzott háttal, magabiztosan. Ne érdekeljen, mit gondolnak rólad.

2017. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, holnap akkor ki is próbálom! :D

Még annyi, hogy ha mondjuk nem tudok valamit és neadjisten egy adonisz van a közelben, akkor kérjem meg nyugodtan, hogy segítsen? Nem akarok senkire rámászni, meg semmi ismerkedős szándék nincs bennem, de ha segítség kell, akkor kell és kész. :D

2017. jún. 27. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben nem foglalkoznak ilyenekkel, ha látnak egy kezdőt, akkor azt gondolják, az a személy kezdő, ha látnak egy komolyabb embert, akkor konstatálják, hogy az a személy komoly szintre eljutott vagy az is koxol.


Ez a folyamat pár másodperc, utána nem érdekel senkit, hogy ki milyen szinten van, mindenki a saját edzésével foglalkozik.


Ez az átlag, vannak kivételek.


Ha segítségre van szükséged a legtöbb ember szívesen segít, de igazad van, hogy komolyabb izomzatú embertől kérsz segítséget, nem egy 47 kilós trikós páwa gyerektől.

2017. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh, remélem, tényleg mindenki magával foglalkozik. Mondjuk sejthetem volna, hogy csak beképzelem. :D
2017. jún. 27. 23:33
 5/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Normális ember nem az adoniszokat és amazonokat lesni jár edzőterembe...
2017. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én sem azért járok, hanem mert szeretnék edzeni mondjuk. :D

Úgy értettem ezt, hogy sok ilyen van ott és nem merek rájuknézni, mint a normális emberekre, mert rosszul érzem magam. Szándékosan nem nézek rájuk. Mindegy. Most hiába magyarázom.

2017. jún. 28. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!