Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm aki elég...

Van egy ismerősöm aki elég sok embert kibeszél nekem a háta mögött. Valószínűleg engem is kibeszél a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Hogyan álljak az ilyen emberhez?
2017. jún. 28. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg. Ne állj vele túl szoros kapcsolatban, ne mondj el neki csámcsogni való dolgokat.
2017. jún. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet sose felejts el. Ha valaki neked pletykál, az rólad is fog. Persze vannak kivételek ha tényleg nagyon jóba vagy valakivel, de ritka. Sehogy ne állj az ilyen emberekhez. Egyik füleden be, a másikon ki. Vagy ne is hallgasd meg őket. Máshogy ezt nem tudod kikerülni.
2017. jún. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen most te is épp a hátamögött beszéled ki nekünk :D


nincs ebben semmi különös. szerintem nem létezik olyan ember, aki még ne beszélt volna ki valakit a hátamögött. nálunk munkahelyen is ez van. egymás előtt jópofiznak, amikor meg nincs ott, akkor szúrják hátba egymást, meg a főnököt is, meg valószínű engem is, de hidegen hagy.

2017. jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer kérdezd ezt:


-tudsz titkot tartani?

-aha aha

-én is!

2017. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!