Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha olyan filmeken és...

Baj, ha olyan filmeken és sorozatokon nöttem fel, mint Skins, South Park, Family Guy, Amerikai Pite, Beavis és Butthead ?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem, de ebből csak a Szószparkot és Beavis & Buttheadet tartom nívósnak.


Öhöhö...höhöhö...disz kveszcsön iz kúl...öhhöhö...höhö...

2017. jún. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miért lenne baj. Mindenki ilyesmiket nézett. Egyik sincs se jó, se rossz hatással rád, mert langyos amerikai sorozatok.

South Park meg társadalom kritika, de túl nagy életigazságokat nem fogsz kihalászni belőle.


Ha valaki meg nyenyereg, hogy hasznosabban is eltölthetted volna az idődet, azt küldd el a fenébe, mert valószínűleg ő sem profitált többet abból élete során, amit unalmában csinált.

2017. jún. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi,de a Skins nem egy langyi amerikai sorozat. :) :D
2017. jún. 29. 03:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi mennyire volt hatással a jellemfejlődésedre...
2017. jún. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Am az amerikai pite egy rohadt nagy kakukktojás a felsorolásodban... a többi mind társadalomkritika és polgárpukkasztás...

A amcsipite meg egy zs kategóriás fos vígjáték...

2017. jún. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg fogsz halni ha ezeket nezed!!!!!!!!!4
2017. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak ha ezeket nézi :D
2017. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A skinsen nottem fel enis a tobbi neharagudj de szerintem csak agyzsibbaszto hulyeseg. A skinsbol legalabb lehet tanulni pl h ne kovess el olyan hibakat mint ok
2018. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!