Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek ki ebből a...

Hogyan kerüljek ki ebből a kelepcéből?

Figyelt kérdés
Szóval...munkanélküli fiatal felnőtt vagyok, lényegében eltartott vagyok. Nagyon sajnálom anyámékat, amiért ennyit dolgoznak, sokszor még sírok is, mert szégyellem magamat, hogy én csak itthon fekszem egész nap. Viszont azért nem keresek munkát, mert súlyos szociális fóbiában szenvedek, csúnyán kikezdtek idegileg az évek alatt, már a pszichiátert is megjártam emiatt (is). Hihetetlen gyomoridegem lesz, ha valami új helyre kerülök, mindig rettegni kezdek, hogy ott is bántani fognak. Sajnos igazam szokott lenni... Képtelen vagyok bárhová is elmenni így, már csak a gondolattól is rosszul vagyok. :( Ügyetlen, értetlen vagyok, valamint a kinézetem sem felel meg a mai kornak, ezek támadási felületet adnak az embereknek. Mit tegyek? Megőrülök! :(
2017. jún. 29. 08:10
 1/8 A kérdező kommentje:
21/F
2017. jún. 29. 08:11
 2/8 VTB válasza:
Az önbizalom, önszeretet valahol nagyon megtört az életedben. Ennek kell megtalálni a forrását. És ezt nem biztos, hogy pszichiáter meg fogja találni a konkrét okot és esetleg kedély javító gyógyszerekkel próbál korrigálni a jelenlegi állapotodon! Amit én javaslok és -sok embernek segített már- hogy keress fel egy hipnoterapeutát és egy hipnózis során a tudatalattidban megkeresitek a problémát. Sokat javít az önbizalmadon, félelmeiden.... ha esetleg érdekel tudok ajánlani olyat aki ilyennel foglalkozik!
2017. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válasz egy programozási nyelvet, fejlesztő/tervező programot, photoshopot, illustratort, 3dmodellezést, animációkészítést sorolhatnám napestig... tanuld ki, aztán máris dolgozhatsz otthonról... mégcsak nem is aprópénzért... zsebpénznek meg árulhatod a saját szellemu termékeidet... pl envato-n.
2017. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Szoftverfejlesztőnek fogok tanulni, pont azért választottam, mert úgy tudom, azzal itthonról is lehet dolgozni. Különösebben nem érdekel amúgy, de a nyugalomért mindent.
2017. jún. 29. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, menni sem fog... ez egy ilyen szakma... a fogok tanulni pedig eleve hülyeség... ha érdekelne nem iskolára várnál... ha van interneted és géped, mindened adott a tanulásához...
2017. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telefonról nyomom, ami nem a sajátom. Még gépem sincs. De kösz a demotiválást, igazán jó arc vagy...
2017. jún. 29. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
De ez elmondható minden szakmára... ha nem érdekel, akkpr csak egy leszel a tucatból akinek megvan a papírja...
2017. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi sem érdekel.
2017. jún. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!