Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok kinek volt, van, vagy...

Lányok kinek volt, van, vagy ki akarna levelező társat magának, olyat akivel mindenről beszélnek életük minden pontjáról őszintén kivéve a nevüket? Valaki eljutott így egy barátsághoz vagy szerelemhez?

Figyelt kérdés
Szexuális témákról is mertetek levelezni vagy az tabu? 21f

2017. jún. 29. 12:56
 1/6 A kérdező kommentje:
ami kimaradt hogy tudok levelező társat találni van erre oldal vagy ilyesmi?
2017. jún. 29. 12:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, de egy idő után már nem igazán tudtunk miről beszélgetni. Jó lenne találni valakit akivel tényleg mindent mgelehet osztani :)
2017. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és megszakadt a kapcsolat? köszi a választ
2017. jún. 29. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van jelenleg is, és nagyon remélem, hogy még sokáig fentmarad ez a barátság. Egy levelezőoldalon, pontosabban az interpals.net-en ismerkedtünk meg, én lány vagyok, ő fiú, ő amerikai, míg én európai. Szóval, eléggé nagy távolság van közöttünk. Azonban már egy kábé fél éve mindennap beszélünk, persze, nem hosszú leveleket írunk egymásnak, hanem mivel ugye ott van az időeltolódás is, van, hogy amit én írok neki egyik nap, ő csak másnap válaszol rá. Eléggé sok téma szóba került már, szexuális témákat nagyon nem hoztunk fel, szerintem egyikünk sem kíváncsi rá. Persze még mindig úgy érzem, hogy nem igazán tudtam nagyon jól megismerni őt, de igazából én sem vagyok az a típusú személy, aki az élete minden egyes percét megossza valakivel. A problémáimról például soha nem beszélek, azok szerintem csak rám tartoznak.

Volt még egy valaki, akivel szintén eléggé elmélyültünk a beszélgetésekben, és nagyon hosszú leveleket írtunk egymásnak, azonban ő kapcsolatot szeretett volna, én nem, és így azóta nem beszélünk.

Amúgy mindkettőnek tudtam/tudom a nevét, és ők is az enyémet.

2017. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van, bár ő nem tartozik épp a korosztályomba.

Imádok vele levelezni, de soha nem találkoznék vele személyesen, ha találkoznánk tudom már nem tudnék rá úgy nézni ahogy most. Valahogy hirtelen élővé válna a dolog és nem "csak" betűk halmazává.

Vannak tabu témák, de ez az adott embertől függ. Van akivel mindenről lehet beszélni és van akivel szinte semmiről. Minden ember függő.

2017. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat örülök hogy vannak ilyen kapcsolatok pláne hogy barátság is.
2017. jún. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!