Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt, akik levelezőn...

Vannak itt, akik levelezőn főiskoláztak? Munka mellett mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
A munka és tanulás mellett van időtök másra pl.edzésre?

2016. aug. 4. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most fejeztem be a mestert meló mellett, mivel az alapom megvolt, így két évet jártam levelezőre. A munkahelyemet két éve aug. közepén kezdtem el, szeptembertől mentem órára. Nem mindig voltam bent, mondjuk egy hónapban 2x nem voltam, mert dolgoztam. A lényeg, hogy a napi sajtóból filmeket, könyvet, a hobbimat szinte kihagytam. Talán 1 könyvet elolvastam. A napi sajtót - helyi újságot - átlapoztam, szavazni úgy mentem tavaly, hogy szinte nulla információval, az egyik szerencsétlen no name pártra szavaztam - hogy fatert emlegessem. A neten lógást lecsökkentettem talán napi fél órára, okostelóm nincs, a barátokkal is keveset találkoztam. kereskedelemben dolgozok, gyakori a túlóra és mellette a tanulás. Ja, a nyelvet is hanyagoltam.

Most, hogy végeztem, kellett két hét, hogy délutánonként aludjak, ne csináljak semmit. A két hét után eltelt egy hónap, mostanában kezdem magam összeszedni, hogy elővettem a nyelvet, a hobbimat, az újságot, melót még nem kerestem. Belőlem kivett sokat a levelező, műszakit végeztem. Nem tudom, hogy belekezdenék-e újból.


Azért ne tántorítson el az írandóm, lesznek lemondások nálad is, csak remélni tudom, hogy kevesebb.

2016. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!