Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden nap fél 4kor fogok...

Minden nap fél 4kor fogok kelni és fél8-ra érek majd haza?

Figyelt kérdés

Most vettek fel egy kórházba.

Ha csak heti 3 napot kell dolgozni akkor az nem vészes, annyit kibírok. Lehet olyan hogy heti 4-re raknak me

12 óráznak a nővérek és 1 óra buszozás lesz oda meg vissza minden munkanapon.

6-6-ig dolgoznak.

Ha heti 4-re raknak be akkor az testileg baromira kikészít majd szerintem.

Ugye 40 óra az 3 nap.

Annál többet nem dolgozhatok nem?

(Szakképzetlen ápoló vagyok, csak érettségim van de ápoló fősulira fogok járni.)


21/L


2017. júl. 4. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A ksz-ben lehet eltérő a heti 40 óra + ugye a túlóra. Én dolgoztam úgy, hogy minden nap hajnal 2-kor keltem és este 6-ra értem haza. Szintén egészségügy... Én 3 évig tudtam csinálni és utána váltanom kellett mert teljesen kikészített.
2017. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hmm..

Hát lényegében ugyan ott vagyunk. Csak én reggel 1,5 órával kelek később de este másfél órával később is érek haza.

Baromi szívás de az a baj hogy érdekel ez az egész. Meg tetszik.

Csak hát húzós rohadtul azért szerintem.

2017. júl. 4. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd hozzászoksz. Az első 3 hét lesz nehéz csak.:)

Én heti 5 napon át kb. ugyanilyen munkarendben dolgozom, buszt vezetek. Nehéz volt megszokni, de sikerült.

2017. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak 3 napot kell 12 óráznod és utána 2-3 napod szabad akkor simán kilehet bírni.

Jó neked hogy megtudod oldani a közlekedést, ahol én lakom nem lehet közlekedni de még szomszédos megyébe se xd 5.00-kor indul a busz.

2017. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!