Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nemsokára megyek ki Amerikába....

Nemsokára megyek ki Amerikába. Mit kellene tennem hogy az idő alatt híres legyek? Adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés
Komoly kérdès. Diákmunka programban veszek részt, 2 ès fèl hónapot töltök kint. Arra gondoltam hogy megragadom az alkalmat hogy hírnevet szerezzek magamnak de nem tudom hogyan. Valamilyen internetes dologra gondoltam, ma már a social mediák miátt bárki híres lehet. Mondjuk készíteni egy viral videot ès feltölteni youtubra amit sokan megosztanak, aztán meghívnak tv műsorokba ès kész a hírnév. Vagy tudtok valami más módot? Segítsetek légyszi.

2017. júl. 5. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert ez így működik :"DDDDDD Jesszus....
2017. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha Trump talpnyalója leszel, akkor sem fog senkit érdekelni hogy híres vagy, mert küldenek haza mikor lejár a tartózkodás engedélyed... értem én hogy vágysz a 15 perc hírnévre, de esély nem sok.
2017. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan lettek híresek csak azzal hogy feltettek pár videot a youtubra vagy képet instagramra ès ennyi. Szóval nem olyan nehéz manapsàg híressé válni. Mondjuk nekik könnyebb mert ott élnek. Engem 3 hònap után kiutasítanának az országból.
2017. júl. 5. 11:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igyal meg egy gallon cloroxot. Videozzatok le, mehet a netre. Megvan a hirnev es egy idiotaval kevesebb.


Win-win.

2017. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2,5 hónap alatt tartós hírnevet nem tudsz szerezni. A diákmunka vízumhoz kötött, tehát még ha sikerül is olyan videót csinálnod, ami felkelti a kinti média figyelmét, a szerepléseket a kinti munkáltatódnak engedélyeznie kell, úgyhogy ha nem olyan jellegű a hírneved, hogy pl. megállítottál egy iszlám terroristát és megmentettél 100 embert, nem hiszem, hogy munkaidőben engednének a tévében parádézni.

A másik meg az, hogy a viral videósok ismertsége addig tart, amíg a következő viral videó meg nem érkezik, úgyhogy nem tudom, pontosan milyen előnyökre számítasz a hírnévvel kapcsolatban, de az ismertséged rövid intervalluma miatt pont az értékesebb részéből (anyagi vonzat, kapcsolati tőke, stb.) semmi nem jut.

2017. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Több ötletem is van. Vagy verjél szét egy rendőrautót baseball ütővel, vagy gyújtsd fel egy sztár házát! Persze vedd fel videóra, és dobd fel a youtubera! Fontos, hogy te is látszódj a felvételen! Garantált a siker!
2017. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgyis csak netre akarsz feltölteni dolgokat, akkor nem tök mindegy, hogy épp hol vagy?

Amúgy ha ennyire nem vagy kreatív és ennyire életképtelen vagy, akkor úgyse fog senkit érdekelni, amit feltöltesz.

2017. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

1) Nincs olyan szó, hogy "médiák", mivel a média már eleve többes szám.

2) Azok az emberek nem csak "felraktak egy videót a netre, meg pár képet Instára", hanem vagy különösen szépek, vagy volt érzékük ahhoz, hogy még kezdeti stádiumban felismerjenek és meglovagoljanak egy divathullámot.

3) Valami eredeti ötlet kellene neked, de ha nekem lenne egy eredeti ötletem, akkor megcsinálnám én, és hülye lennék elárulni neked ;)


Egyébként nem indul ott mostanában valami tehetségkutató? Ha ott csinálsz valami nagy botrányt, hírhedt még lehetsz.


4) Jó munkát és élvezd az amerikai nyaradat inkább :)

2017. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szanalmas ez a beteges hirnev mania...inkabb legyenek realis celjaid es tegyel azokert... gagyi celebecske mar annyi van mint tenger es az osszes ostoba semmirekello. Vagy ennyire fontos ez? Komolyan ?
2017. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Valamilyen internetes dologra gondoltam, ma már a social mediák miátt bárki híres lehet. Mondjuk készíteni egy viral videot ès feltölteni youtubra amit sokan megosztanak, aztán meghívnak tv műsorokba ès kész a hírnév."


hát ehhez bizony egész Amerikáig kell menni

2017. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!