Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem szeretnének Budapestr...

Akik nem szeretnének Budapestre felhőkarcolót az kifejtené hogy miért nem?

Figyelt kérdés

Azzal teljesen egyet értek hogy ne a parlament körüli helyeken, vagy közvetlen a Duna parton, de írjátok meg hogy nektek hogy felelne meg, vagy ha az egész városba/országba nem tűrnétek meg miért nem?


Egy felhőkarcoló lehetőség arra hogy kitűnjünk a szomszédos országoktól, ha szépek turisztikailag is fontosak lennének, szerintem mindenki elviselne egy kb 170-230 méteres szép egyedi felhőkarcolót amire mindenki rá vágná Magyarország, Budapest? Miért nem szeretnétek? Lengyelországban rengeteg a felhőkarcoló, gyönyörnek. Ugyan úgy meg maradt a régebbi város rész, nem veszett el.


Van felhőkarcolójuk a Szlovákoknak, Románoknak, Osztrákoknak van egy hihetetlen kinézetű, biztos vagyok benne hogy Horvátoknak is van. Ukránoknak még biztosabb.


Az a vicces hogy Szarajevóban is van, pedig az ország nem a gazdagságáról híres.


Ezek az épületek éreztetni tudják a nemzet nagyságát és erősségét, nekünk KELL felhőkarcoló! Miért ne legyen?



2017. júl. 8. 02:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen. Én szeretem őket.
2017. júl. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem lehetnek, legalább adnak egy kis modernebb hangulatot a fővárosnak, de az a baj, hogy a városban, ahol élek konkrétan összeomlás szélén áll a kórház, és ez messze nem az egyedüli ilyen eset. Az iskolákra szintén ráférne a támogatás. Ha az emberi léthez szükséges alap dolgok megvannak, akkor lehet flancolni felhőkarcolókkal.
2017. júl. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk annyira hely szűkében, hogy kelljen ilyesmi.

Én nem vagyok ellene de a turizmust nem a ma épült dolgok pörgetik hanem a régiek.

2017. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ronda lenne, nem illik a varoshoz. Helyhiany miatt talaltak ki, nekunk meg rengeteg helyunk van. Raadasul nagyon nem praktikus
2017. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kötelező mindenben, állandóan, mindenkit majmolnunk.

2. Lehet, hogy te még nem tudsz róla, de a földrészek folyamatosan közelednek egymáshoz. Afrika az egyik olyan földrész, amelyik a legnagyobb ütemben közeledik Európa felé. Nem nehéz prognosztizálni, hogy egyre sürűbben, s egyre nagyobb földrengések lesznek, - amit gondolom, nincs szükség tovább levezetni.

3. Megteremteni sem egyszerű egy ilyen képződményt és az kevés önmagában, hogy megteremtetted, azt karban is kell tartani, ill. működtetni is kell a későbbiekben. Ha nem tudod ezeket finanszírozni, akkor arra a sorsra jutnak, mint megannyi amerikai város számos felhőkarcolója vagy a stadionok itt.. Nemhogy szépíteni, még inkább rondítani fogja az összvárosképet, - egy ilyen rom messzebbre ellátszik, - nem beszélve arról, hogy miután elhagyták, kétes erkölcsű emberek fogjak önhatalmúlag birtokba venni. Nem kell belőlük több. Elbontani egy ilyet ugyancsak nem olcsó mulatság, - mit gondolsz, egy olyan országban, ahol általában csak a pozitív dolgokra mozduló mentalitással bíró emberek élnek zömmel, hány évszázadon keresztül menne az egymásra mutogatás, amikor eljutnak végre odáig, hogy "Le kellene bontani"?

4. Javaslom, tekintsd meg a "Pokoli torony" című filmet is, - ha ennyi érvet is kevésnek találtál, - mindig meg fogod találni az ügyeletes hülyét, aki optimistán tekint MÁSOK életére, és magasról tesz a közbiztonság érdekében foganatosított rendszabályok összességére.

2017. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
82%

Azért nem, mert semmi értelme nem lenne. Nem lennénk előre 1 darab felhőkarcolóval.


Na meg igazából már a kérdésben belekavarodik a kérdező a téma feszegetésébe, mert írja azt hogy kell felhőkarcoló hogy kitűnjünk a szomszéd országok közül. Majd leírja hogy igazából minden környező országnak van már, tehát mégsem tűnnénk ki vele.

2017. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Amiket régen építettek pl a lengyelek, azok lehet hogy jól néznek ki; de amik nálunk vannak 15-20 emelet körüli épületek, azok valami rettenet rondák, nem hiányzik egy még nagyobb.
2017. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy nem akarják az emberek, vagy ne tud ák .egcsi álni csak egyszerűen nincs rá igény, úgy értem mi lenne benne? Hotelek? Irodák? Ezek közül most is rengeteg üresen áll. Ezért pénzpocsékolás lenne. Egyépként én támogatnám, szintén a hangulat/város összkép miatt.
2017. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
jobban tetszenek a karcmentes felhők
2017. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én nagyon is szeretném hogy legyen Budapesten felhőkarcoló(k). Aki azt hiszi hogy nem illik bele a városba az csak nézzétek meg a La Défense-t Párizsban. Budapesten se kéne a parlament mögé építeni hanem (pl: Árpád Híd Pesti oldalan) lehetne egy ilyen negyedet kialakitani.
2017. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!