Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nyáron merre szoktatok járni?

Ti nyáron merre szoktatok járni?

Figyelt kérdés
Fürdeni, kirándulni, fesztiválozni stb...
2017. júl. 8. 09:43
 1/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Leginkább sehova.
2017. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Totál magányos vagyok így szinte sehova, egyedül utazgatok néha de attól meg már valaki elvette a kedvemet, mert elmond miatta mindenféle sz*rnak hogy én ilyent csinálok hogy egyedül utazgatok
2017. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
WCre meg a konyhába am egész nap a gép előtt vagyok
2017. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velencei-tóhoz fürdeni, Nógrád megyébe barátokhoz és lovagolni.

Családdal megyünk nyaralni belföldre, az úticél változó.

2017. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dolgozni.

Am. pár nap nyaralás, idèn Sopron, meg ha van a közelben megmozdulás, akkor kinèzünk (búcsú, ilyen-olyan napok, repülőnap)

Strandon már 2 ève nem voltam. ;( A párom melegvizes-áztatós-napranemmegyünkmertkáros-semmi extrèmsport fajta, èn meg hidegvízbe-fejesugrós-csúszdázós-napozós fajta lennèk. Úgyhogy nem megyünk.

2017. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Amúgy én egész nyáron dolgozom, sokszor még hétvégén is kell mert a határidő az határidő.


A hulla fehér bőröm és túlsúlyom miatt strandra, fürdeni nem járok. Fesztiválok sem vonzottak sosem, ráadásul az barátokkal jó, én meg elég magamnak való vagyok.


Eddigi évben inkább programok, múzeumok, autóversenyek voltak kinézve. Jártam Vasúttörténeti múzeumban, Ferihegyen repülő múzeumban, cél még a Közlekedési Szentendrén és a Repülő múzeum Szolnokon. Illetve volt WTCC és TCR+DTM Hungaroringen illetve lesz Kamion EB ami érdekel. Meg szeretek vonatokat nézni-fotózni, így ki szoktam menni pályaudvarokra.


Tulajdonképpen csupa olyan dolog amit egyedül csinálok.

2017. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!