Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nyáron el szeretnék járni...

A nyáron el szeretnék járni edzőterembe meg futni a barátnőmmel.13 éves lány vagyok. A szüleim viszont nem díjazzák az edzőtermet. Azt mondják hogy ez egészségtelen főleg ilyen idős korban egy fejlődő szervezetnél. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
edzés, edzőterem, kamasz, lány, sport, mozgás, izom
2017. ápr. 16. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom ott is csak kardiózni fogtok, meg ilyen pinatárogató gépeket használni 2 kilóval. Szóval alaptalan a félelmük, de meggyözni nem lehet róla őket. Amúgy egy 13 évesnek szerintem sincs semmi keresni valója egy edzőteremben.
2017. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj 1-2 évet az edzőteremmel,fuss,csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat,többet ér,mintha az edzőteremben pinatárogatóznál.Utána pedig elkezdheted a keményebb,nagysúlyos edzést.
2017. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban szerintem is teljesen felesleges az edzőterem. Saját testsúlyos gyakorlatok, futás, úszás bőven elég és egészségesebb is mint a súlyzózás ennyi idősen.
2017. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az igaz hogy "megállsz a növésben" ? És 1-2 kilóval lehet erősödni? Amúgy csak heti 1-2 alkalom lenne... Ja és nyáron töltöm a 14-et ha ez számít valamit...
2017. ápr. 16. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

És az igaz hogy "megállsz a növésben" ?


Ez egy határozott NEM!

2017. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 17. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!