Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 évesen nem voltam még...

22 évesen nem voltam még discoban (nem is szeretnék), nem volt se csajom, se barátaim. Nagyon unalmas életem van?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg ja. Barátok nélkül bármi érdemlegeset csinálni nehéz
2017. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez van így alakult
2017. júl. 8. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó de nagyon gyorsan kerítened kéne egy társaságot, mert elpazarlod a fiatalságod... 16 évesen is jóval nehezebb barátokat találni mint 13 évesen. A te korodban már nagyon nehéz... 30 felett szó szerint szinte lehetetlen
2017. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyi vagyok barátkozzunk! Hol laksz?
2017. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként ugyan így vagyok, ettöl még nem tartom unalmasnak az életem.
2017. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted utolsó
2017. júl. 8. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen az....
2017. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csak te döntheted el, hogy unalmas-e az életed. Az, hogy nem voltál discoban, semmit nem jelent, de legalább egy barátot összeszedhetnél. Egyetem, munkahely, kolis-vagy albérlettársak?
2017. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 22 éves vagyok, volt már barátnőm, most nincs és nem is akarok, voltam sok szórakozóhelyen, soha nem jött be, már erőszakkal se tudnak elrángatni. Vannak barátaim, de a kapcsolatunk inkább szakmai. Kisegítjük egymást, ha segítség kell. nem járunk össze. Én nem tartom unalmasnak az életem, mert számomra értékesen töltöm az időt. Edzek, futok, zenét hallgatok, rengeteget biciklizek, közben itthon dolgozgatok a vállalkozásomban (szüleim segítenek, nem teljesen az enyém még szóval senki ne írjon, hogy csak nagyzolni jöttem ide) jól megy, az átlagnál sokkal jobban keresek és rengeteg a szabadidőm. ps4ezek, sorozatokat nézek stb. nincs szükségem másra, de én ilyen magamnak való vagyok. aki társaságra vágyik annak rossz lehet :/
2017. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös attól hogy még nem volt csajod az csak azt jelenti hogy nem vagy leszbikus:'D
2017. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!