Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiszel a szerelemben első...

Hiszel a szerelemben első látásra?

Figyelt kérdés
Miért és miért nem?

2017. júl. 9. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, velem már megtörtént :)
2017. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, mert megtörtént velem. Létező dolog, bár nem gyakori. Akivel még soha nem esett meg, az nem fog benne hinni.
2017. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel hinni olyanban lehet amit nem tapasztaltál ezért igen :)


Jó amúgy is biztos van de nem mindig ez a megoldás.

2017. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek , nekem már volt olyan. Egyből mikor megláttam egyből magával ragadott a kisugárzása a kedves lénye és hogy látszott rajta, hogy olyan pozitív mindenkivel, és nagyon sok kedvesség volt a hangjában is, szemében is. Meg olyan nagyon kellemes ilyen energikus lendületes is volt, lehet, hogy még az is közrejátszott benne, hogy attól is volt olyan kellemes jelenség, hogy látszott rajta, hogy lelkileg nagyon egyben van. De ez csak most jutott eszembe, mert én nekem úgy rémlik, hogy akkor a kedvességére figyeltem fel, meg hogy mennyire kedves-nyitott -közvetlen másokkal. Az is rögtön lejött, mert dumált épp, és körül vették akikkel dumált és nagyon barátságos volt:) Érdekesség képpen, az előbbi válaszokat még nem láttam, de ide bedobnám a reinkarnációt is. Nem feltétlenül az, de szerintem lehetnek olyan esetek, amikoris ez közrejátszik. Amikor velem volt ilyen, hogy szerelembe estem első látásra, akkor nem tudom, volt-e már valami korábbi életünkben köztünk. Most egyelőre arra tippelnék, hogy talán nem. Legalábbis olyan hatalmas nagy kaliberű dologra nem gondolnék. Hogy jártunk volna.
2017. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kedves,kellemes,barátságos jelenség; megvan:) Meg még szépek voltak a vonásai is; amúgy nem rég láttam újra, still jól néz ki:)
2017. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Azért, mert ha nekem elsőre tetszik valaki, attól a másik fél még - és rendszerint - bemondhatja az unalmast, tehát, hogy neki nem jövök be. Röviden: egyoldalúan igen, amúgy nem.
2017. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Részben. Első látásra nem hiszem hogy szerelmes az ember max tetszik a másik neki. Azt viszont érezni lehet hogy Ő a nagy Ő. Nálam legalábbis így volt.
2017. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nagyon is. A barátnőm kezét három hét ismerkedés után kértem még. Igent mondott.
2017. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!