Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek sincs már meg idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek sincs már meg idősebb korban és pláne, ha együtt éltek, az a varázslat a szerelemben, ami az első meghatározo nagy szerelemnél, fiatalon volt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
De.
2016. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan. Mivel az első nagy szerelmem 30 évesen jött.
2016. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Minden szerelem más...nekem volt első nagy, ami 5 évig tartott, szép volt, jó volt, de ennyi volt...

A mostani az elsöprőbb minden eddiginél...:)

2016. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Amugy ezek a nagy szerelmes csajok, meg harmoncas nok mit a fszt keresnek itt a gyékán, ha ennyire boldogok? De komolyan? Többször olvastam már. Minthe ide járnának ezzel felvágni. Tényleg nagyon 'így lehet' ha erre van igényük.
2016. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pl. dolgozom hajnal 1-ig...és elég nagy a pangás, így ráérek netezni...unaloműzőként nézegetem az oldalt, meg mert érdekelnek a kérdések...:) baj talán?
2016. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4.: én például a terhestémák miatt járok fel, csak néha átnézek ide is.
2016. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 Beteg vagyok, itthon voltam egész nap egyedül, a barátom meg egész nap dolgozik, még mindig, és csak holnap jön át. Miért is nem tölthetem itt akkor a napom? :D
2016. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19 évesen volt az első nagy szerelmem, kár hogy akkor még nem tudtam hogyan kellene megélni, élni a lehetőséggel, hiába is tanítanák csak a tapasztalás számít.
2016. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Másmilyen érzés, de azt nem mondanám, hogy rosszabb!

Mert fiatalon mi volt? Randizgattunk, jól "elvoltunk", még a saját életünkért sem kellett igazán felelősséget vállalni, nemhogy a másikért. Nem volt még igazán kiforrott személyiségünk, én a magam részéről azt se tudtam, milyen tulajdonságokat tudok hosszú távon értékelni egy férfiban, és mi az, amit nem. Fiatalon kb. az számított, hogy tetsszen a másik külsőre és jól ellegyünk... tudta a fene, hogy egy hosszú távú kapcsolat mivel jár...


Fiatalon inkább idealizáltam a partnereim, és úgy valóban könnyű nagy hévvel lángolni, hiszen a saját fejemben élő képbe voltam "szerelmes", nem pedig a másik valódi énjébe.


Most már, érettebb fejjel egészen más érzés a szerelem. Olyan társat választottam, aki rendelkezik a számomra fontos tulajdonságokkal és ezeket nagyon tudom benne értékelni. Tényleg a személye fontos, amit megismertem. Tisztában vagyok a hibáival, gyengeségeivel is, így nehezebb rajongani, de sokkal stabilabb, biztonságosabb.


Az igazság az, hogy az első nagy szerelmemmel most már abszolút nem tudnék mit kezdeni. Látom, hogyan alakult az ő élete és az enyém, be kellett látnom, hogy teljesen külön világ vagyunk. Hosszú távon nem működött volna, lehúztuk volna egymást. A mostani párommal viszont emeljük egymást, a stabil háttér miatt ki tudjuk hozni magunkból a legjobbat magunkból. Nagyobb a felelősség, többet kell csiszolódni, ez tény. De nem cserélném el a mostani kapcsolatom egy ifjúkori lángolásért.


Az első nagy szerelem inkább rajongás, idealizálás volt, nem sok köze volt a valósághoz. És sok, nagyon sok fájdalmat is okozott! A mostani biztonságos, stabil és valós. De inkább élek ebben, mint egy álomvilágban.

2016. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz jóval fiatalabb vagyok a fentebb válaszolóknál, viszont csak remélem, hogy meg lesz az a bizonyos "varázslat".( Mellesleg az első szerelmem több, mint 2 éve kezdődött, és még valamilyen szinten most is tart, habár rég nem találkoztunk már)
2016. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!