Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak meg valakit...

Hogyan találjak meg valakit fb-n? (Többi lent) 🔽🔽🔽

Figyelt kérdés

Most fogok kilencedikbe menni. Unalmamba felmentem anotalkra és rögtön egy olyan emberbe futottam bele aki oda jár,mint ahova én. az alábbiakat tudom róla:

-Név

-Lakhely

-Ugye a suli ahova jár azon belül a szakot is azt írta 16 éves szóval vagy kilencedikes,vagy pedig tizedikes..

Ötletek? :'D (nem kérek hülye kommenteket)



2017. júl. 12. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát könyörgök így már marha könnyű :D Ha teljes név van beírod meg még szűkíted a városra és/vagy sulira és még ha Kovács Bence a neve akkor is max 10-20 közül kell kibogarásznod :D
2017. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első jól leírta, találd fel magad, ez csak így működik, de nem is nehéz csak lehet kicsit sokáig tart. ha sajnálod rá az időt akkor annyira nem is akarod megtalálni :)
2017. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Probálkoztam is :D a suliból nézegettem,de rájöttem hogy több iskola van abból magyarországon így egy kicsikét nehéz..
2017. júl. 12. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Az iskola városa egyezzen a lakóhelyével,vagy max. 25 km sugarú körben.
2017. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyakori a neve... :/
2017. júl. 17. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor egy lánynak mé a teljes nevét sem tudtam, csak a keresztnevét tudtam és hogy hol lakik mégis megtaláltam, volt egy csoport a lakhelyével kapcsolatban és elkezdtem nézegetni kik vannak abban a csoportban és ott volt ő is, profil képről egyből felismertem, szóval csak akarni kell.
2017. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kovács xy neve. Abból nagyon sok van.
2017. aug. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!