Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hatással a...

Mennyire lehet hatással a környezetemre ha raszta hajam van?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nagyon tetszik a raszta haj. Hosszú, göndör hajam van, be lehetne rasztázni, csak nem tudom hogy gáz-e ilyen fiatalon, mennyire állna jól, és miképp viszonyulnának hozzá az emberek, és hogy hogy kezdjek neki.(és amúgy nem arra a nagyon vastag rasztázásra gondolok hanem az a vékony tetszik)

2017. júl. 13. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben mindenkit kinéznek, ha nem egyen... Szerintem ha neked tetszik és átgondoltad, nem rossz választás. Vannak normális emberek, akik nyitottak a kissé szokatlan dolgokra, mint pl raszta haj egy fiatal lányon :)
2017. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd azt, amit szeretnél. Sok ember megnézi a hosszú hajat, kopasz fejet, satöbbit, mégis vannak kopasz, raszta és egyéb hajú emberek. Lesz, akire nagy hatást fogsz gyakorolni, míg másokra nem. Engem pl. teljesen hidegen hagy, hogy kinek milyen a haja, mert az egész embert nézem.
2017. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mit gondol más, ennyi. Én a hosszú hajammal és arcszőrzetemmel úgy nézek ki mint valami viking néha, de én ezt szeretem, párom is így szeret a többi embernek meg szabad döntése hogy tetszik vagy sem, nem mintha érdekelne a véleményük.
2017. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Pont láttam egy ilyen eladó csajt egyik nap...Teljesen távol áll tőlem ez a stílus,a csaj is nekem olyan erőltetetten ki akarok tűnni a tömegből szitu volt,mert az arca nagyon nem volt szép.
2017. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 jpeter1 ***** válasza:
83%
Ha te jól érzed igy magad, akkor ne foglalkozz más véleményével. Nekem fiú létemre térdig érő hajam van a páromnak meg bokáig. Sokszor megbámulnak beszólnak ezért, de nem foglalkozunk vele. Mi így érezzük jól magunkat.
2017. júl. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Teljesen feleslegesen parázol rá ugyan is teljesen mindegy mit teszel hisz 30 bol mindig lesz 3-4 olyan aki nyíl egyenesen ellened cselekszik ( nem ért veled egyet nem az jön be neki mint neked )Személy szerint én is rasztát szeretnék de még rövid a hajam hozzá így még 1-2 év mire az lehet ha nem kopaszodok meg akkor én meg fogom csináltatni még annak ellenére is hogy tudom hogy a nagyapám nagy hippi gyűlölő , nem az számít hogy nézel ki vagy hogy fogsz hanem az hogy az vagy aki vagy és aki nem fogad el az lehet hogy magát se tudja elfogadni, bár én azért a helyedben várnék egy annyit hogy az új osztályt meg ismerjem mert ha jól tippelek a koródbol most mehetsz közép suliba személyes tapasztalat a 9. az arcos kódásrol szólt 1-2 volt osztálytársam-nak előbb legyen legalább egy stabil ember akire a szarban is tudsz támaszkodni utána minden könnyebb
2017. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen valóban, most megyek 9.osztályba, lesz is egy ismerős arc, de annyira nem vagyunk jóba. A leendő osztályomba egy lány sincs, nem tudom mit szólnának hozzá. Szüleim azt mondták, hogy ha tetszik, akkor csinálhatom, csak nagyon gondoljam át.
2017. júl. 13. 10:37
 8/10 A kérdező kommentje:
8.év vége fele kipróbálntam valamit, ami miatt piszktak, mert nem nézték ki belőlem hogy valaha olyat csinálnék. Semmi köze nem volt hozzá senkinek, de nem is jött be a dolog annyira, ezért 3-4 nap után abba is hagytam. Csak attól félek hogy rasztahajjal is ez lenne...nagyon bejön, tetszik és szeretnék de nem tudom megbánnám-e. Azokhoz érdemes elmenni akik már tapasztaltak is ebbe a rasztázásba, drágán is csinálják, és lehet hogy később megbánnám hogy 20-25lepedőt otthagytam...már egy két hete olvasok a rasztáról, azt mondják soha senki nem bánta meg, de bizonytalan is vagyok, szokatlan stílus ez a raszta. Van pár ismerősöm akinek van, és nagyon jól áll, de magamon is el tudom képzelni.
2017. júl. 13. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sokan nem néznék jó szemmel. De ha ez nem veszi el a kedvedet, akkor nyugodtan rasztázd a hajad.
2017. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik,csinald. Viszont keszulj fel hogy nagyon fog fajni amikor csibaljak. Meg meg utana is hetekig. Nekem is volt,kemeny 4 napig. Valahogy a hajmosás hiánya volt a legidegesitobb. Tenyleg jol gondold at. Hetente minimum 2-3-4 orat kell vele foglalkozni.
2017. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!