Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bejön egy lány mit csináljak?

Ha bejön egy lány mit csináljak?

Figyelt kérdés
ha látok egy nekem szimpatikus lányt nincs bátorságom odamenni hozzá nem tudom mitöl tartok probálkoztam interneten ott se jöttek be a társkeresők mi lehet az oka?amugy baranyába élek

2017. júl. 13. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
szerintem kezdjel el parzasi tancot jarni neki.
2017. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%

Óh te kis szegényke. Nem baj, majd én megvigasztallak. Amúgy Vénusz a nevem. Szeretnék veled megismerkedni. Kinek kellenek nők, jobbak a pasik. Gyere ismerkedj meg velem nem fogod megbánni :). Szép vagyok és okos, kis huncutka is!! De ez baj


Aleleus tachalatuisq Maddakass!!

╰( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚


Ah ezt a bűbájt felolvastad máris a büvős sátramban fogod találni magad. Nyisd ki a szemed és lásd a csodát. Itt sok hozzám hasonló eszményi szépség vár rád, és csak azért vagyunk hogy szeressünk. Csatlakozz hozzánk inkább. (melegek vagyunk, de szeretünk :L)

2017. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Obelisk! Te inkább ne adj párkapcsolati tanácsot senkinek!

Hiszen te vagy az, aki első nap után felmondott a munkahelyen, és azon sírtál, hogy mit gondol rólad a lány..

Vicc vagy pali :D

2017. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Internet meg élő az más.. meg kell tanulnod beszélni a lányokkal, nem csak úgy jön magától.

Tudnék tanítani erről, de még helyesen sem tudsz írni, szóval gondolom felesleges bármi tanácsot adnom hisz fel sem fogod.

2017. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
először is bocsánat a helyes írás végett aki meg hüje az tartsa meg a fa...*magának komolyan kérdeztem de ha normális ötletet tanácsot senki nem tud adni akkor köszönöm inkább ne kurjuk fel egymás agyát.csá
2017. júl. 13. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj ki ide még több kérdést.
2017. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most kértél bocsánatot a helyesírásod miatt erre hüje.. Helyes írás..

Na jo csá te fas

*zleves

2017. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!