Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szerelmes...

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok James Deanbe?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon gáz, hogy kb. egy 70 évvel ezelőtt meghalt színészről van szó, de egyszerűen megláttam és azonnal megtetszett. Mindent elolvastam róla, és az összes filmet és részeket megnéztem amikben csak szerepelt. Tele van a képeivel a telefonom, ő a háttérképem, vele fekszek, vele kelek, állandóan rá gondolok. Egyszerűen minden tetszik benne, amilyen a természete volt, ahogy kinézett. Zseniális volt az a pasi. Szerintetek valaha találok olyat, aki olyan, mint ő? 16/L

2017. júl. 13. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aztán azt tudod-e, hogy meleg volt?
2017. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aztán azt tudod-e, hogy csak pletyka volt?
2017. júl. 13. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha jól emlékszem, motor balesetben halt meg, de akkoriban beszélték azt is, hogy drogozott.


Szedd össze az összes képét, fotóját, mindent, amivel körbevetted magad, rendezz egy jelképes temetést, égesd el az egészet, és "hamvakat" ereszd szélnek a levegőben!

2017. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Úgy érzem, mégse tudsz te annyi mindent Deanről. :)

Amúgy amit érzel, puszta rajongás. Ilyen korban ez teljesen normális, én is így vagyok (csak nem James Deannel [inkább Elvisszel, hah]).

2017. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. ;]
2017. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Autóbalesetben halt meg. Szenvedélye volt az autóversenyzés.
2017. júl. 13. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gyorsan felejtsd el őt! Inkáb találj magadnak egy korodbeli fiút, és ő segít elfelejteni neked ezt az "rajongást" dean iránt.
2017. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkoriban egy olyan képet őrizgettem róla, ahol egy bazi-nagy motorral ácsorgott... lehet hogy ezért emlékeztem rosszul a balesettel kapcsolatban. Mindenesetre a száguldás őrültje volt.
2017. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pedig James Deen-be :D
2017. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan találsz, itt vagyok én, 30 vagyok és ami nagy előnyöm, hogy még élek!
2017. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!