Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetek szerelmes egy sztárba?

Lehetek szerelmes egy sztárba?

Figyelt kérdés
Többször is volt,hogy "belezúgtam" egy hírességbe,de mostanában állandóan rá gondolok,mindig az ő számait hallgatom és számolom az időt,hogy vajon náluk hány óra lehet.Máskor ez az elborult rajongás csak pár napig tart nálam,most azonban már lassan két hete.

2017. jún. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még,hogy ez most több ideig tart,ugyanúgy csak rajongás.
2017. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra lennék kíváncsi ,hogy hány éves vagy. Kb. úgy tizenéves korban teljesen normális. Én anno egy színészbe voltam szerelmes, gondolatban már szinte együtt éltem vele, és történeteket képzeltem el vele közösen.

Kicsit érettebb korban is lehetünk "szerelmesek" egy színészbe, vagy zenészbe, de ilyenkor már valójában nem az adott személybe vagyunk szerelmesek, hanem egy ideálba.

2017. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szoló jól mondta...

De annyit hozzátennék, hogy amúgy is lehetsz, a szerelem agyban dől el, egy krumpliba is lehetsz szerelmes, csak nem egészséges.

2017. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ower95 ***** válasza:
igen én is voltam
2017. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehetsz szerelmes. Csak azután, ha teljesen ismered. Mert ez még csak rajongása.
2018. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!