Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a fenyőfás alkartetkó a...

Mi ez a fenyőfás alkartetkó a fiúkon mostanság?

Figyelt kérdés
Csak az én környékemen ilyen menő? Arról van szó, hogy az alkarjukon ilyen fenyőfás erdő vagymi és hold de azt nem mindig látom.

2017. júl. 13. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
he?
2017. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez lesz az:


[link]


Nagyon menőőő meg trendyyke meg swag meg yolo, varrass fel egy ilyet te is, és te leszel a helyi menő manó.

2017. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Áh #2-es. Micsoda paraszt vagy te, hogy egy ilyen mesterművet a karomra akarod, hogy tetováljak? Ennek a homlokom közepe lenne méltó hely owo
2017. júl. 13. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom ez lesz az.


[link]


Nyilván olyan divat mint régen a horgony volt.

A tetoválást soha nem értettem, az emlékeimet az agyamban tartom, nem a bőrömön. Mindenesetre ha valaki ezt akarja, nyugodtan. Legalább munkát ad másoknak, ami jó dolog.

2017. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meg mindig jobb mint a gyereke szülinapja. A csaja szülinapja.. Ja neem uolyan tré.. (amúgy elfelejtené???)

Ha tetovaltatnek biztos nem olyat ami divat.

2017. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, arról van szó. Hát én úgy vagyok vele, hogy ez legalább igényesen néz ki nem mint ami lányoknál volt nemrég az a végtelen jel, amit a haver uncsitesója varrt fel mert olcsóbb.

Igen, elég gáz hogy mindenki egyforma akar lenni, de ha ez már ilyen maradandó külső módosításba torkollik az már elgondolkodtató és szomorú.

Mindenesetre csak tudni akartam, hogy csak az én környékem ilyen elvetemült, vagy már nálatok is ez van?

2017. júl. 13. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

Vannak még közhelyesebbek is.


Az idézetek még mindig hódítanak. Agyrém amikor valami túlcikornyázott folyóírással van valakire rávarrva egy coelho idézet, aminek a mélysége egy pocsolyáéval egyezik meg.

Aztán ott van a tollpihe, a Harry Potter féle háromszög, benne kör, a mindenféle gyémánt motívumok, meg a már agyonhasznált rózsa plusz kereszt. Ja, és ki ne felejtsük a teljesen nonfiguratív alakzatokat.

Meg új trend hogy fél végtagokat teljesen feketére összetintáznak. pl egy egész alkart, vagy az egész lábszárát az illető.

2017. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Jaaaj, meg a kínai vagy japán szövegeket ki ne felejtsem....

Mert hát nincs is annál mélyebb tetoválás, amikor olyan nyelven varratok magamra valamit, amit még kiolvasni sem tudok, nem hogy beszélni.


De legalább okosnak tűnhetek mikor rákérdeznek hogy "és ez mit jelent?". Elmondhatod annak az EGYETLEN kínai írásjelnek a jelentését, amit magadon hordasz, és ezért nem felejted el. (aztán lehet hogy totál helytelen karaktert varrattál magadra, mert a tetováló se tudott rendesen kínaiul hogy kijavítson).

2017. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hm.. testvéremnek 2 éve van ilyen a lábszárán. Neki azért, mert világéletében az erdőt taposta, szenvedélye a természetjárás.

Kétlem, hogy a divatfiúkákat is ez motiválná ilyet varratni.

2017. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt már én is láttam, de nem tudom honnan jött, viszont jól néz ki. Az idióta idézeteknél, nonfiguratív ábráknál meg kínai írásjeleknél ezerszer értelmesebb.


Nekem is elég sok tetkóm van amúgy, azért is érdekel, mert nekem is egy erdős, fenyős szibériai hegység van a hátamra nyomva, farkasokkal, medvékkel, inuitokkal és folytatólagos a két kézre is.

Egyrészt, mert rohadtul tetszik, másrészt mivel onnan származnak az őseim.

2017. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!