Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanság a diszkóba sokan...

Mostanság a diszkóba sokan nagykabátba táncolnak lesem veszik mi értelme van?

Figyelt kérdés

meg csak odaàlnak mint valami szobor.

szerintem nem vagányság hanem gáz..


2015. nov. 11. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy gáz, de ha egyszer levetik, nem biztos, hogy akár pár perc múlva, meg is találják....
2015. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Biztos drága a ruhatár... :DDDD
2015. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És ez a te szórakozásodat miben befolyásolja?
2015. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát értelmiségi barátom! Elregélem neked. Egy kezemen megtudom számolni hányszor voltam diszkóban, de bőven elég is volt belőle. Beadam a ruhatárba a kabátot szilveszterkor, és kb két óra hossza volt amíg én kerítettem elő, mert bementem a ruhatárosokhoz megkeresni, és még sokan mások is, mivel akkora káosz volt az egész. Megszervezetlen csatatér. Volt aki kabát nélkül ment haza. És képzeld el nem táncoltam, mert utálok táncolni. Azt meg ne te döntsd már el, hogy kinek mi a szórakozás, meg ami a gáz. Te vagy egy nagy gáz! Nagy G betővel. Gondolom valami tizenéves taknyos vagy.
2015. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen olyan tróger a ruhatár, hogy jobb nem leadni a kabátot.
2015. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Joe001 ***** válasza:
100%

Ez igen , tisztelt 4 . hozzászóló , látom van bőven tapasztalat a discozásban :D

szilveszterkor gondolom nem mindennapi körülmények szoktak lenni , persze erre fel kellett volna készülni , de max 5 alkalomból levonni következtetést , valamint másokat kioktatni , még gázabb dolog , mint amit a kérdezőnek írni tetszett . Ez tripla nagy G így e : GGGÁz :D :D

2015. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

*diszkóbaN

*nagykabátbaN

2015. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
diszkónak alapból mi értelme van?... Maffiózoknak csinálod a nagy pénzeket...
2015. nov. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

A diszkóba járás az alacsony színvonalúak hobbija, illetve szórakozási formája xDDD



A magasabb értelmiségi színvonalon lévő embereknek az adja a megelégültség érzését, hogy önmagát valamilyen formában előbbre juttatta, magasabb színvonalúvá tette.

2015. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenki seggokos
2015. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!