Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyat kérdeztem amit nem...

Olyat kérdeztem amit nem kellett volna, és összevesztünk. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 22:31
 1/10 anonim válasza:
100%
Mit kerdeztel?
2017. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szoval a helyzet a következő: éppen hazafelé tartottunk kocsival az most mindegy honnan, a nagyszüleimmel és a hugommal.( Azt tudni kell hohy tatámmal az utobbi 2 évbe a kapcsolatunk nagyon jo volt. Szinte minden nap találkoztunk együtt nevettünk bicikli túráztunk, szereltünk, sokat tanitott a fizikárol, a szakmájárol, bármiről kérdeztem, bármire szükségem volt mindig segitett. Amikor ő éppen unatkozott hivott hogy ne -e érek rá pl kutyás sétáltani vagy bármi. Jobban kijöttem vele mint a szüleimmel. Nekem volt a legmenőbb tatám, aki 67 évesen okostelefonok javitását működését tanitotta, nagyon jo humora volt minden.) és akkor megkérdeztem hogy hogyan is volt a baleset ( volt egy auto balesete ami kb 40 évvel ezelőtt volt felborultak.mert megcsuszta a vizes uton 5 en voltak ankpcsoba de senkjnek semmi baja nem lett.) Mondta hogy nem mondja el.nem.kell tudnom rola. Kicsit nyagattam hohy hátha valamit majd kérdeztem hogy soha.nem.is tudhatom.meg? És ekkor jött a baj. Valoszinűleg nagyon mély seb lehet ez neki és érzékeny erre a témára.amit.most tudtam.meg mert volt hogy poénkodtak is vele családi ebéden és semmi izé nem.volt. Igen ám de elkezdett nagyom csunyán leszidmi Pontosabban elkezdett k anyazni,hohy én egy kis g..i aljas szemét senkih.zi f..fej vagyok. Szo szerint ezeket sorolta. Mamám a sirás határán volt probálta leállitani de nem... Ezt egészen hazáig csinálta. Tudom oriási tiszteletlenség de amiklr az embert alázzák elég erősen, akkor ösztönösen megbédi magát ihy hát mondtam neki én.is hohy elüldözöl magad mellől.mindenkiet aki szeret, igy azt éred el hogy egyedül halsz meg, de ő csak a jo édes k..a anyádat mondatokat hajtogatta, igy hát beszoltam hogy akkor ezeket után anyádat majd jött rá a b..g a kr...a anyád és a nem kell hozzánk járni akkor. Kb tiz percig kinos csönd mire hazaértünk hozzájuk. Ott kiszáltam megmondtam neki hogy r..adj meg nyomorzlt vénember, bemutattam és hazamentem gyalog kb 10 perc. 2-3 éve már nem sirtam de most alig birtam kibirni hazáig otthon kifakadtam teljesen.magam alatt vagyok több órája. Ilyenkor mit kell csináni? Annyira bonyult kinos, furcsa , s

..r helyzet... Ugy gondoltam befejezem vele... Ugy fog meghalni hogy szrok rá amit csinál, de mégis az a 2 évnyi emlkék jár a fejembe. Nagyon vegyesek az érzéseim de ezekután a megalázkodásom után amit ö tett velem, nem kivánok bocsánatot kérni, ő pedig biztis nem fog... Kérlék segitsetek, a véleményetekre lenné kiváncsi, mit tennétek ilyenkor? Válaszokat köszönöm. Helyesirási hibákér bocsánat de teledonrol irok.

17/f

2017. júl. 16. 22:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja igen az is kimaradt, hogy azon is gondolkoztam hogy mi van ha szegény netán skirofrén enyhén vagy valami hasonlo? Igaz szellemileg nagyon fitt gyorsan számol stb, mindig fejlesztette a tudását.
2017. júl. 16. 22:57
 4/10 anonim válasza:
ha skizofren ha nem,ha oreg ha nem igy nem beszelunk az unokankal.Hagyd,hogy o tegye meg az elso lepest feled...ha akarja.
2017. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sőtt amugy az is lehet hogy pont ott tettem fel a kérdést ahol a baleset történt (amit eddit nem tudtam apám mondta utolag hogy nincs kizárva)
2017. júl. 16. 23:06
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez pontosan az a helyzet, ahol nem szaad a büszkeségedre hallgatnod. A soraidból látszik hogy fontos neked, éppen ezért tedd meg te az első lépést. Tedd félre a büszkeséged, mielőtt elharapódzik a konfliktus és megbánnád, hogy nem tetted meg most.


Meglátod, amint sort kerítesz erre, elmondod, hogy sajnálod, hogy rosszkor rossz kérdést tettél fel, aztán szó szót követett, és nem gondoltad komolyan, amit mondtál, nem szeretnél haragban lenni vele, ugyanezt fogod visszafelé is kapni. Holnap vagy holnapután, ha mindketten lehiggadtatok, érdemes lenne sort keríteni erre a beszélgetésre.

2017. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszakat. Hat én is gondolkoztam hogy most mondjam neki hogy sajnálom de annyira durván beszélt velem hogy soha nem aláztak még meg ennyire... Pedig volt már pár durvábn vittám iskolába is de ezt nemtudom hova rakni kibékülni max 2-3 mulva, nekem ez egyenlőre felfoghatatlan amit csináltunk...
2017. júl. 16. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nagypályás lehet az öreg, ha egy (elmondásod alapján sérült mentes) balesetet 40év alatt nem tud feldolgozni. Szerintem az van, hogy ottmeghalt valaki aki neki fontos volt. Különben mire fel ez a k.anyázás?
2017. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neem, azota kéreeztem mást aki benne volt a balesetbe és mondták hogy senkinek semmo baja nem lett nem is mással ütközzek hanem egy kihalt utoj felborultak egy Polskoval nert megcsuszott valamo.vizes sáron
2017. júl. 17. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor a papi egy kretén.


Egy biztos hogy az elmondottakbol ítélve semmi oka nem volt le k... Anyázni....


S csak azt kapta vissza amilyen stílusban ő nyilvánult meg.


Szerintem is őneki kellene elsőnek lépni, ha meg nem akkor hagy főjön a saját levében

2021. jan. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!