Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon bántó dolgot kérdeztem?

Nagyon bántó dolgot kérdeztem?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem hogy apa komplexusa van-e annak a lánynak aki 17 véesen a barátnője apjával(45) tart szexuális viszonyt.


És törölték, és titottak 6 órára!


Nagyon bántó volt a kérdésem?



2014. júl. 17. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Lehet valaki magára ismert
2014. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom páran úgy gondolták, hogy vagy kitaláció a kérdés, vagy provokatív.


Egyébként ennyiből nem lehet megállapítani, hogy apakomplexusa van-e, még ha úgy is tűnik elsőre, hogy egyértelmű, hogy apakomplexusos.

Gondolom te vagy az a lány...

2014. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Én is lettem 6 órára tiltva, miért? Mert nem lehetett érteni, amit kérdeztem valaki szerint. Másik oldalon értették, és választ is kaptam. De értelmes húzás az oldal részéről, 6 óra múlva már nem biztos, hogy érdekel a kibaßot kérdésem, pedig arra való az oldal, hogy kérdezzen az ember. Lehetnének fokozatok. Bár, nyilván pasik üzemetleteik, nekik nincs sok logikájuk.

Én meg örökre tiltva leszek ezért a beszólásért :D

2014. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bántó, de itt a gyk-n ez semmit nem jelent.

Teljesen szubjektív módon törölgetnek, meg tiltogatnak mindenféle reális indok nélkül.

2014. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!