Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a mondás használható olyan...

Ez a mondás használható olyan emberre is, a ki nagyon hasonlít arra, aki mondja?

Figyelt kérdés
Van egy zene, amiben van ez a mondat: Csak az árnyékom sétál mellettem(angolul van, így magyarul picit hülyén hangzik).Tudom, dióhéjban annyit jelent, hogy egyedül vagyok, de szerintem más jelentései is lehetnek.Mondjuk ez úgy is felfogható, hogy két ember nagyon hasonlít egymásra(külsőleg és/vagy belsőleg) vagy ez inkább csak lefokozza a másikat? Lehet, hogy hülyén hangzik valakiknek a kérdés, de ez fontos lenne számomra. A válaszokat előre is köszönöm.
2017. júl. 17. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl nagy jelentést próbálsz aggatni arra a pár sorra. Néha, a zeneszövegek... Tudod..csak sima sorok... Semmi belső nagyobb jelentéssel.
2017. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem használható. A mondat azt jelenti, hogy az illető annyira magányos, hogy csak és kizárólag az árnyéka szokott mellette lenni. Ennyi.
2017. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!