Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek, ugymond netcele...

Hogy lehetnek, ugymond netceleb? Miket kene csinalnom? Annyira odavagyok a "hiressegert" es valahogy fel akarom hivni magamra a figyelmet, ugy, hogy azert megtartom az emberi ertekem. Tehat normalis valaszokat szeretnek. Koszonom elore!

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hírességek előbb-utóbb lezüllenek emberileg. Nézd meg pl. Dancsó Pétert. Annak idején nagyon klassz videókat gyártott, a néző volt az első neki, igyekezett ahhoz alkalmazkodni, amit a közönség elvár.

Aztán mióta felkapta a média, gyakorlatilag csak a silány konzummoslékot gyártja, mert ebből jön a pénz. De ez kb. igaz minden olyan netcelebre, aki nem hobbiból, hanem pénzért csinálja (PewDiePie, Herby). Nagyon kevés erényes, emberi értékekkel rendelkező netceleb van.

2017. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek teljes mértékben igaza van. Ha csak a figyelemért és a népszerűségért csinálnád ezt az egészet az fel fog tűnni az embereknek. Remélem legalábbis.
2017. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De valamit csak lehet. Itt most konkretan azt szeretnem elerni, hogy legyen sok kovetom, lajkom, kommentem, stb. Stb..
2017. júl. 18. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Kérdező, ha megnézed, mindannyian úgy lettek sikeresek, hogy olyasmibe fogtak bele, amibe előttük nem sok ember. Dancsó Péter előtt nem volt, aki kritizálta volna a magyar-külföldi kinematográfiát. Dancsó ezt kihasználta és így futott be. FreddyD előtt nem voltak rossz PC játékot bemutató videók se, így hát ő is befutott. De említhetem még neked Reactort is, aki szerintem tovább is vitte FreddyD munkáját (jó játékokat is bemutat sokat) és ő tényleg a nézők kedvéért videózik, nem érdekli a pénz. Szerintem eddig ő a legkorrektebb videós, még játékot is csinált, és azt is full ingyen, egy garast nem kért érte (a játék egész jó!).

Egy szó mint száz: nézd meg, mire lenne igény ,és ilyen témakörben alkoss valamit.

2017. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jelentkezz a VV powered by bigbráner X-be és ha bejutsz a műsorba rögtön híres médiaceleb leszel. Hát még akkor, ha megtartod odabent az emberi értékeidet és meg is nyered. Akkor meg aztán levakarni sem fogod tudni a sok bulvárfirkászt, mert annyira fogják keresni, hogy hol a fészekbe lehetne belekötni az életedbe valami szaftos üggyel.

Tényleg ilyesmire vágysz?


Ha nem, akkor tanulj sokat, legyél tudós, találj fel valami korszakalkotót és a neved örökre fennmarad.


(Egyébként azzal, hogy idejöttél ezt a kérdést feltenni, a 2. változatot eleve kizárhatjuk sajnos.)

2019. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!