Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni egyenes...

Hol lehet venni egyenes szárú, szűk fazonú, SZTRECCS "SZÉLES CSÍPŐS" farmernadrágot emberi áron?

Figyelt kérdés
Először a felháborodásomra hangsúlyt fektetve akartam feltenni a kérdést, de felesleges, leírom itt, hogy mi a problémám. Végigjártam három boltot (Bershka,New Yorker,H&M) és mindegyik helyen csak a tipikus, kislányos, keskeny csípővel rendelkező nőknek való nadrágok vannak. Nem vagyok túlsúlyos, 173 cm/62 kg vagyok, felsőből s-xs a méretem, alsóból a széles csípő, erősebb combok miatt inkább M. De elvből nem szeretek venni 38-as méret felett nadrágot, nem is nagyon szoktam. Az említett nadrágok nagyobb méretben is úgy állnak rajtam, mint egy idiótán, mivel láthatóan teljesen más az alapalkatom, ezeknek általában az ülepe is olyan hosszú, hogy még hozzá sem ér a bőrömhöz, hanem 5 cm-vel lejjebb kezdődik...Azért nem olyan ritka dolog nők körében a széles csípő, hogy ennyire ne lehessen ránk is ruhákat gyártani...Nem is értem. Szomorú, de ma is a 40-es nadrág alig jött fel rám, a 38-as pedig egyenesen megakadt a combom alatt, pedig tényleg nem vagyok egy nagydarab ember.DE most erősen elgondolkodtam rajta, hogy csont soványra fogyasztom magam, hogy ne kelljen ennyit szenvedni a vásárlással..Bár az a vicc, hogy ezeket a nadrágokat még a kizárólagosan csontból álló hátsómra sem tudnám felpréselni...
2017. ápr. 27. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

C&A-ban van tök normális STRETCH típusú farmer, kb 10000Ft és ha letöltesz egy telekomos 20%-os kedvezményt, megvagy 8000ft-ból. (Sajna csak március 12-29-ig volt.)


nem gagyi, teljesen normális farmernadrág.

2017. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Basszus, ott jöttem el a bolt előtt, de már nem volt lelki erőm bemenni -___- Legközelebb megnézem.
2017. ápr. 27. 13:06
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

A lelkemből szóltál, tegnap pont ugyanezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem :D


Én 175 centi vagyok és szintén 62 kiló, de nem találok magamra egyszerűen nadrágot. A próbafülkében pedig már a sírógörcs jött rám, hogy nem tudok venni egy normális nadrágot. :D

2017. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg fogom nézni a C&A-t, ha arra járok, és visszajelzek majd, hogy sikerült-e valami értelmes darabot találni:D Engem is sokszor komolyan a sírás kerülget, ahogy ott állok amúgy normál alkattal, megakadt farmerral a térdem felett...És közben átkozom ezeket a boltokat. Mert nem arról van szó, hogy duci vagyok, és ilyen nagyméretű ruhákat kellene keresnem, hanem egyszerűen a boltoknak kéne törekedniük arra, hogy arra a pár db alapvető női alkatra lehessen náluk ruhát találni...Ráadásul sztem a nők elég nagy százalékának széles a csípőcsontja.
2017. ápr. 27. 13:32
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én disznó vagyok hozzátok képest, 174 cm 76 kg, évek óta nem találok magamra normális nadrágot.
2017. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is a c&a ban vettem a farmerem. Arra vigyázz, hogy a szteccsesek nyúlnak, szal érdemes jó szorosat venni. Én olyat vettem, ami a fülkében kényelmesen feljött. De nyúlt egy méretet. A nem suzeccsesek viszont nem nyúlnak ki.
2017. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor ha feljön rám, lehet, S-est veszek:D Van több színben? Mostanában mindenhol ezt a csúnya szürkét látom. Valami szép kékes árnyalatnak jobban örülnék.
2017. ápr. 27. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Három hete, amikor farmer vadászaton voltam, akkor volt még sok fajta. Én sötétkék szaggatás nélküli viszonylag magas derekút vettem (mivel nekem nagy a picsóm is).
2017. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is nagy, a széles csípő általában ezzel jár:( A derekam meg olyan vékony, hogy ott meg minden leesik rólam.
2017. ápr. 27. 15:03
 10/13 anonim ***** válasza:
A 40-es és 42-es skinnyk pedig vádlin már inkább hajaznak egy trapéznadrágra :D
2017. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!