Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kenyérvágás közben el lehet...

Kenyérvágás közben el lehet vágni a csuklónkat?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak már többedjére van bekötözve a csuklója, azt mondja, elvágta kenyérvágás közben. Én szeretnék neki hinni, de mivel hosszú ideje depressziós, sajnos van okom azt hinni, hogy direkt tesz kárt magában.
2017. júl. 19. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, max az ujjad. Öngyi akart lenni, csak nem sikerült.
2017. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clay Morrow ***** válasza:
Ha nagyon bénán sikerülhet, bár nagyon kétlem. Biztos, hogy nem kenyérvágás okozta seb.
2017. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szerencsétlenül történik,megcsúszik a kés,esetleg.


De akkor szerintem a csukló felső részét vágnánk meg,a kenyérvágásnállefelé néz a tenyér.

Az öngyilkosok pedig ugye a belső oldalnál szokták felvágni.

2017. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben nagy régimódi egészkenyérről van szó, akkor előfordulhat de témyleg a csukló külső oldalán.
2017. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én simán el tudom képzelni hogy hülyén fogva a kenyeret meg tudja vágni akár belül is. De ahoz jó hülyének kell lenni.
2017. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"már többedjére" Itt a lényeg.

Már leírták többen is, hogy ahhoz is iszonyat balszerencse kell, hogy egyszer sikerüljön, pláne a csukló belső felét elvágni kenyérszelés közben. De ez egyszer még okés, összejátszottak a véletlenek, de az, hogy többször is... legtöbb embernél amúgy is alap, hogy egy ilyen eset után pl sokkal jobban figyel az adott dologra már tudat alatt is, mert nem akar belőle ismét gondot.


Szerintem direkt vágta el, bár az is kérdéses, hogy öngyilkossági szándékból, vagy csak a kézvagdosást játssza ilyen módon.

2017. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pff jó béna, hogy sokadjára se sikerül neki. Mondd meg neki, hogy függőlegesen kell.
2017. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne feszegesd a dolgot, de most egy ideig figyelj rá jobban...
2017. júl. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!