Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jol hangzo meno becenevek?

Jol hangzo meno becenevek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 nevem van. Niki (Nikol) és Kiara es utaaalom mindket nevet. Valami jol hangzo becenevet szeretnek. De ne olyat h Kira, Kiruska, Nik, Nikike, ezt igy ne pls. Olyan becenev kellene mint pl. Adamnak Cortez (szjg), vagy van egy baratnom akinek Anna a neve es Vöci a beceneve. Szval valami ilyesmi. Tippek? (mindket nevre johet tipp)

2017. júl. 19. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Altalaban a baratok szoktak elnevezni egymast "meno " becenev gyanant.

Engem anno Siccnek hivtak vicces sztori, de van ismerosom akit mindenki Torpinek hiv (fiu kulonben) es hasonlok. De ilyet meg nem hallottam hogy valaki maganak akar kitalalni becenevet:D

2017. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon szép neveid vannak (én meg lettem átkozva az én nevemmel xdd) De a Kiki az jóó :3 ha láttad már a Kiki a boszorkányfutárt..
2017. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nikara, vagy tegyél úgy, mintha Nikolett, vagy Nikoletta lennél, és akkor lehetsz Letti:D hogy: "A Letti az hasonló névből jött, mert az én nevem az majdnem az, mint a Nikoletta, a Letti pedig megtetszett." Amúgy ismerek Nikit, aki még egyszer kitalálta, hogy hívjuk Natának, de tetszett neki a Léna meg Letta is. Léna pl lehet Nikoléna. És a Nikara az meg ilyen összevont, lehetne rövid á-val Kárá.
2017. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet még olyan ,hogy pl Szirti Niki,és akkor összevonva az első-meg a második név elejét pl Szini
2017. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kolli,Kolla:)Kolcsi,amvanvalamikollagén,amit nem tudok, mi; meg a Koli egy L-lel meg kolos, meg a kollégium is van, hogy koli
2017. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!