Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A híradó minden nap tele van...

A híradó minden nap tele van gyilkosságokkal. Meglepődnétek rajta, ha egyszer titeket is megölne valaki?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megölne valaki,akkor már nem lepődnék meg semmin...:P
2017. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Utána azért megkérdezném, hogy ezt most miért kellet???
2017. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de aki tette utána meglepődne mikor kopogok a lelkéért. :D
2017. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok rosszakaróm van ha ezt kérdezed.
2017. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Captain Logic ***** válasza:
69%
Ha néznék TV-t, biztosan. De én már azt se tudom, mi az a híradó.
2017. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nagyon meglepődnék az biztos. Egy darabig dúlnék-fúlnék, aztán beperelném az illetőt. Persze még a temetésem előtt gyorsan.
2017. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Clay Morrow ***** válasza:
48%
Azért egy kicsit igen.
2017. júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha már megölnek, nem hiszem, hogy nagyon meglepődnék rajta.


Viccet félretéve: sajnos annyira nem. Szerencsére arra kevés esély van, hogy ismerős tegyen el láb alól, mert utálóim / irigyeim nincsenek, a legtöbb emberrel jóban vagyok és egy közeli ismerősöm sem agresszív vagy idegbeteg fajta (sem a csendes őrült, sem a látványosan lipótmezős eset típus nincs).

De amilyen környéken lakom, hát nem lepne meg, ha egy nap vagy inkább vki fejbekólintana vagy megkéselne némi pénz miatt.

2017. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Én azon lepődnék meg,ha végre olyan interjúalany is akadna a híradóban,aki legalàbb egy mondatot képes normàlisan artikulàlva,tàjszólàs nélkül,emberi nyelven kinyögni.
2017. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy tele van. Rettegni kell az embereknek, különben még gondolkodnának. Szerintetek régebben nem voltak gyilkosságok? Régen lelőttek a nyílt utcán, vagy éjjel rádgyújtották a házat, az asszonyt meg avagyont meg elvitték lovon. A világháborúkról, kommunista időkről meg a középkorról már nem is beszélnék...
2017. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!