Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik az emberek a...

Miért nézik az emberek a híradót ennyien mindennap?

Figyelt kérdés

A fontosabb hírekről persze jó tudomást venni de minek kell még tucatnyi negatív hírekkel köztük jelentéktelen értékű hírekkel traktálni önmagukat az embereknek?

Engem már az is rossz érzéssel tölt el ha oda kapcsolók. Amíg a csatornának pozitív az egymillió közeli nézőszám ugyanannyi embert negatív hatásként ér a tudatalatti elraktározza ezt a sok rémhírt. Nem csoda hogy az emberek félnek kimenni az utcára.



2017. jan. 9. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Az emberek szeretnek borzongani, megbotránkozni. Ez van.
2017. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A tévében csak ritkán, keginkább unalomból nézek hìradót, mert csak gyilkosság meg baleset, de nagyon fontosnak tartom a tájékozottságot, ezèrt az interneten folyamatosan követem a politikát/gazdaságot/fontosabb esemènyeket.
2017. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki azért nem megy ki az utcára mert negatív hírek megy a híradóban ott súlyos gondok vannak. A negatív hír is megtörténik úgy mint a pozitív, az életben sem válogathatsz mint a hírekben az adott ügyek között. Jobb tájékozottnak lenni...ha negatív, ha nem. A tűzoltó sem válogat mikor baleset történik hogy csak ott segít ahol csak pozitív végletű a hír ("happy end") hanem ott is kell cselekedni ahol meghalnak...
2017. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hányan, és melyik híradót? Adatod van?
2017. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Az RTL-nek tele a hócipője a Fidesszel és nem rémhírek azok, hanem sajnos nagy arányban a valóság. Például az egészségügyet, oktatást, stadionokat nem lehet pozitívan bemutatni, hülye is láthatja a saját szemével, hogy hogyan néz ki egy kórház. Vagy egy külföldi tanulmány az országról, egy egy EU összehasonlítás, átlag magyar vagyona például. Jaj bocsánat be lehet pozitívan is mutatni, nézd a kincstári MTVA-t ahol hazudoznak éjjel nappal, hátha jobb kedved lesz ha nem hányod el magad. Szóval neked nem a híradón kellene botránkoznod, hanem azon ami van, ami miatt benne KELL legyen egy független híradóban az összes ilyen hírnek.
2017. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért nézik az emberek a horrorfilmeket ennyien?
2017. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bármennyien is nézik, csak feleannyian vannak, mint ezelőtt 30-40 éve. Jó tendencia.
2017. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 llorTllorT ***** válasza:
én például nem nézem de a netten szoktam a híreket olvasni ,itt-ott.nagyjából ott is csak a manipuláció megy .kinek mi az érdeke és akkor arra áll rá azt eteti az emerekkel.sokmindent ami hatással van az életünkre nagyon nehéz fellelni,olyasmikről nincs hír az a titok.
2017. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kapcsolók
2017. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A valóságot, a tiszta tényeket miért kéne titkolni? Így is fejen tudnám csapni azokat akik rendeletet hoztak arról hogy a véres képeket fekete-fehérként, a durva dolgokat kockázva lehet megjeleníteni.


Mondjuk aki így nő fel, és sosem látott összeszurkált, vonatgázolás utáni embert annak hogy fog megerősödni az idegrendszere? Sehogy.

Én szegről végről szerencsésnek mondhatom magam, hogy korom ellenére többet láttam fiatalként mint sok más 40-50 éves se.


Talán jobbnak látod kérdező hogy egy felnőtt ember karambol után törjön össze lelkileg, ahol előtte halnak meg? Persze mint mindent ezeket is meg kell tanulni kezelni

24F

2017. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!