Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segitesetek! Szerintetek,...

Segitesetek! Szerintetek, mennyi az esélye annak, hogy egy menő jóképű csávó belémszeressen?

Figyelt kérdés
Én lassan úgy látom a fiuknak csak az atlétikás, vékony lányok jönnek be . Vagyi az én körömbe a fiuknak csak az számit, hogy menő legyen, lapos hasa legyen, nagy feneke és nagy melle. Viszont én nem tudom hogy felelnék meg ezeknek az elvárásoknak, miszerint, én is elég menő vagyok, viszont a hasamon van pár felesleg, és mostmár kezdek tokásodni, fenekem az tökéletes, viszont kicsik a melleim . Tornázok emellett , és táncolok , viszont nem tudom, hogy nem megy le a hasamról semmi

2017. júl. 22. 02:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiaszem, hogy van esélyed, mert a fiuk nem szeretik a felszínes, dagadt ribiket, akiknek csak a menőség a fontos.
2017. júl. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet megmondani, mert nem tudjuk pontosan milyen a srác személyisége. Lehet nem csak a külsőre megy, és a belsőd megfogta, vagy a stílusod, bármi.

Tehát van esélyed.

2017. júl. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha lejjeb adnád a az elvárásokat a férfiakkal szemben és viszább vennél az önteltségből talán lenne esélyed...


A mozgás mellett egy jó diéta sem árt.

2017. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Első ez nagyon nagy volt :,D
2017. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
47%
Szidod a menő fiukat mert felszínesek. Közben te is felszínes vagy mivel idézem "Szerintetek mennyi az esélye annak hogy egy MENŐ JÓKÉPŰ csávo belémszeressen?" viszont én még azt hozzá teszem hogy egy kis felszínesség sosem árt. kérdésedre válaszolva konkrét példát mondok: haverom 6% testzsír százalékkal full szálkásan. még én is elismerem hogy jó képű (nohomo pls) de csak a dagi csajokra bukik...olyanokkal láttam smárolni akikhez én pl esélyük se lenne. szóval izlések és pofonok. találj olyat aki tökéletesnek látt hibáiddal együtt. (mielőtt ezt a mondatot kijavítaná valami nethuszár igenis lehetséges. pl egyik exem nagyon pici volt. ő ezt hibának látta míg én élek halok az alacsony lányokért...:) ) remélem az első pár sort nem negatívumként fogod fel. csak öszinte voltam.
2017. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem várj még a pasizással, 12 évesen még nagyon korai. (A korodat az írásod alapján tippeltem)
2017. júl. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ja, te sem akarsz dolgozni csak eltartva lenni? :DDD


Ha másoknak akarsz megfelelni, akkor is csak egy ideig leszel ott, ahol akarsz..., mert lecserélnek;)

Fogadd el magad és oda kerülsz, ahol helyed és boldog leszel;)


A tokásodáshoz pedig a napi több órás telefonmaszturbálás vezet;)

2017. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%

Az ilyen pasik nem a szerelemre mennek. Max a kettyintésre. +előttem már elmondták.

Ahogy magadat leírtad,teljesen átlagos röppentyű vagy. Gondolom tapadós,szűk nadrág van rajtad mindig,meg valami Nike Tanjun,vagy valami Air Max a divatjamúlt fajtából. És lábaid is rövidek. Tipikus.

2017. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

*lejjebb

Látom a sok "királylány" akik a szőke hercegre várnak, lepontoztak :D

2017. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval akkor nem teszel érte, hogy jobban megfelelj annak a bizonyos ideálnak, de azt elvárnád, hogy az álompasik körülzsongjanak?
2017. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!