Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti egy talpraesett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti egy talpraesett, bátor, dolgos, mindenhez értő srácot választanátok, vagy egy tudatlan, szerencsétlen, félős jóképű menő pávagyereket?

Figyelt kérdés
Persze, mindenki az elsőt fogja válaszatni...de az életben nem így van.

2016. aug. 16. 11:10
 1/10 csontianyja válasza:

a menő jóképű pávagyerekkel max a nyálad vered ha plázacica vagy szóval látod te is tudod hogy mindenki az elsőt választaná :)

16/l

2016. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem ezt tapasztaltam. :) Egyébként 16/F.
2016. aug. 16. 11:25
 3/10 anonim válasza:
92%
A barátom talpraesett, t*kös, bátor, dolgos, ha kell komoly de alapjáraton humoros, rosszfiús ,de romantikus és nagyon jó pasi na ezt kapd ki. :D Amúgy nem beszélhetek más lányok nevében, de nem fér a fejemben mit szeretnek a lányok az éretlen páwagyerekeken. Szerintem olyan csajok bugyija csöpög ilyen srácok után, akik szintén éretlenek és keresik a helyüket a társadalomban, és azért telepednek le ilyen fiúk mellé mert az menőnek számít azt ne kérdezd miért. De a legtöbb ilyen lány megérdemli a barátját mert kb egyszinten vannak . :D És nem tudom. Nem csípem a páwagyerekeket, így eggyértelműen az elsőt választanám bár nálam fontos hogy fogjon meg a srác. Külső is fontos hazudnék ha azt mondanám nem, mert lehet arany szíve ha eggyáltalán nem vonzódom hozzá. De szerencsére én kifogtam a kis hercegem.:) Remélem segitettem 17/L
2016. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen kis szereny vagy...

Ha soha egy lanynal sem jarsz sikerrel,akkor nem feltetlenul (csak) a lanyokban van a hiba. Bar persze,masokat leszolni konnyebb,mint magadba nezni.

2016. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem nagyon érdekelnek a lányok.

Nem tudok embereket szeretni. Kíváncsi voltam a válaszokra.

2016. aug. 16. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:

#5-ös


Ha alapjáraton ezzel a mentalitással vagy ,semmi értelme a kérdésednek. :D Meg akarsz győződni arról,hogy semmi esélyed vagy reménykedsz,hogy mégis értékelik az olyan beállítottságú emberkéket,mint amilyen Te is vagy.


Igen,nyilvánvalóan az első alternatíva a jobb. Ajjh..Hagyjuk már ezeket a kérdéseket :'D.


16/L

2016. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az elsőt és az életben is így döntenék. 15/L
2016. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira imádom ezeket a kérdéseket. Van az első lehetőség, ami tökéletes, és persze pont illik a kérdezőre, legalábbis ő így gondolja. Persze az nincs odaírva mellé, milyen rossz tulajdonságai vannak. Aztán ott van a másik csoport, azok, akik sikeresebbek a kérdezőnél, ezért csupa rossz tulajdonsággal vannak felruházva, és mindig szerepel a leírásban, hogy páva. Nekik nem lehet jó tulajdonságuk, a végén még valaki őket írná. És persze a legvégén ott a "mindenki aut mondja, egyes, de aztán a kettest választják a valóságban" és társai, amivel a kérdező bűntudatot akar kelteni a lányokbam, hogy agyon ajnározzák, hogy "de, csak téged szeretünk". Tipikus önbizalomnövelő kérdés. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy aki ilyet ír ki, vajon tudatosan viszi ezt mind bele, vagy csak a sértett büszkesége láttatja magát tökéletesnek, ellenfeleit pedig javíthatatlan lúzernek, akik sokat gondolnak magukról...
2016. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ellenfeleit pedig javíthatatlan lúzernek, akik sokat gondolnak magukról"


Nem javíthatatlanok, 1 év kötelező sorkatonaság után helyre jönnének, sőt...nem is gondolnának sokat magukról. ;)

2016. aug. 17. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:
A kettő között. Legyen bátor, erős, talpraesett, jóképű, szerény. (Bár ez ritka kombináció) :D
2017. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!