Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csajok nagy része hogy a...

A csajok nagy része hogy a fenébe csinálja azt, hogy mindig illatosak?

Figyelt kérdés
Fürdök mindig, dezodort és parfümöt és használok, de soha nem éreztem magamon a jó illatot. Ráadásul nagyon izzadós is vagyok főleg így nyáron, és hiába használok dezodort, ennek ellenére is izzadok.
2017. júl. 22. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját szagodat nem érzed annyira, de ha fürdés után beleszagolsz a koszos ruhádba, akkor érezhető a különbség. Van amelyiküktől megkérdezheted hogy milyen parfümöt használ.
2017. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én reggelente mindig lezuhanyzok, a ruháim mindig frissen mosottak, és mivel nem vagyok olyan izzadós, a reggeli dezodorozásom is kitart egész nap. Néha bekenem a kezem krémmel, az is kellemes illatot tud árasztani olyankor.


De persze nekem az egyik legfontosabb dolog az illat, ha magamról vagy másról van szó, így erre különösen oda szoktam figyelni.

2017. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg legyen a táskádban mindig valami kis dezodor, vagy parfüm, illetve ha elmész otthonról és lezuhanyzol előtte, hátha kitartasz egy ideig.
2017. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 22. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Van mikor túlzásokba is esnek szerintem. Nem egyszer volt olyan hogy pizzériában például még az ételek illatán is túltett egy-egy parfüm. Azért az sem kellemes ilyen esetben.
2017. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Gyakran fürdök, és parfümözök, testpermetezek, ilyesmi.

Az izzadás normális dolog, az a kellemetlen, amikor büdös.

Egyébként magunkon nem mindig érezzük úgy, mint másokon.

2017. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!