Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdenek a cigányok azzal...

Mit kezdenek a cigányok azzal a sok kidobott holmival, amiket a lomtalanításokon szednek össze?

Figyelt kérdés
A fővárosi lomtalanításokon romák árasztják el mindig a soron következő területet: egész éjjel őrzik a kidobált cuccokat, néha sátrat is vernek, vagy csak egyszerűen ott alszanak egy kidobott kanapén vagy terpeszkednek székeken és rászólnak a lakosokra, ha nem csak hoznak de vinnének is dolgokat. Aztán jönnek a kisteherautóikkal és egy csomó cuccot mindig lenyúlnak a kukásautók elől. Hova viszik ezeket és mit kezdenek velük?

2017. júl. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Te kis naiv.. hát eladják őket :D
2017. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Eladják
2017. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Vasat amit lehet leadnak pénzért de valljuk be többre mennének azzal ha képeznék magukat és normális munkát vállalnának.
2017. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
89%

Nálunk a múltkor egy kanapéért ment a harc, szó szerint vérre menően. Este, amikor melóba indultam, két kiscsalád veszekedett, hogy kit illet a kanapé, mert az egyik családfő ráültette a bambinókat őrizni amíg hazament utánfutóért, de közben egy másik családfő eleve kocsival jött és elkezdtek 20 decibellel problémázni azon, hogy most az viszi aki hamarabb meglátta vagy aki hamarabb el tudja szállítani. A buli végét már nem néztem meg de reggel amikor hazafelé mentem, láttam hogy a kanapé eltűnt és a járdán ott volt a vértócsa.


Egy részét nyilván eladják, a többit meg felhasználják vagy eltüzelik.

2017. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Leginkább bolhapiacon meg utcán eladják őket.
2017. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
25%
legtöbben a szinesfémeket gyűjtik, abból egész jó kis pénzt össze lehet szedni, akad azért olyan is aki kiabálás és figyelemfelkeltés nélkül gyűjtöget.. azzal szerintem semmi probléma nincs is, most ami egyeseknek szemét lehet másnak jól jöhet.
2017. aug. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!