Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki napi 2 doboz cigit szív és 5-6 kávét iszik?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerjük egymást ?
2017. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ilyen voltam, de leszoktam.
2017. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok, egy ismerősöm. Nem lehet rá hatni, hogy legalább a cigit csökkentse.
2017. júl. 23. 08:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Drogfüggő, semmi mást.
2017. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mutasd meg mondjuk ezt neki, meg mondjuk érzékeltesd a pénz értékét és tedd iriggyé:

[link]

2017. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy nem tudnék ilyen emberrel együtt élni, és munkahelyen is valószínűleg zavarna. Nem a kávé, inkább a dohányzás, mert arra érzékeny a szervezetem. Dolgoztam már erős dohányos mellett, rendesen kijárt cigizni a dohányzóhelyre, de olyan erős dohányszaga volt mindig, mikor visszajött az irodába, hogy szemcseppet kellett használnom, mert fájt és kivörösödött a szemem miatta.
2017. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy felnőtt embernek már nem fogok papolni az egészséges életmódról. Nyilván pontosan tudja, hogy az életmódjának milyen kockázatai vannak, de eszében sincs változtatni, így feleslegesen próbálnék rá hatni. Viszont ha egyszer tényleg szeretne leszokni, és segítségre lenne szüksége, akkor szívesen segítenék neki.
2017. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Azt, hogy a testnedvei biztos akkumulátor sav ízűek.


Meg bizonyára nem túl nyugodt ember.

2017. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerek ennél durvábbat is...

8-16-ig munkahely, utána éjfélig, vagy néha tovább megy a maszek.

6-8 kávé, egy üveg kóla, meg 3-4 doboz cigi/ nap


Szerintem ezt nem lehet hosszú távon bírna, mert egyszer kap egy szívrohamot, utána meg már örülhet, ha napi 8 órát tud dolgozni.

2017. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az ő döntése. Ha emberileg normális velem, akkor én is normális vagyok vele. Nem tartom egészségesnek a dolgot, de elfogadom az illető döntését. Nem tartom ettől kevesebbnek.

DE! Ha nekiáll panaszkodni, hogy keveset keres meg drága a cigi, akkor hanyagolom az illetőt.

2017. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!