Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Adott egy hangszigetelt...

Benabela9 kérdése:

Adott egy hangszigetelt doboz, amiben egy gép nagy erővel levegőt szív. Ha a doboz egyik felére lyukat vágok és rácsatlakoztatom közvetlenül a gép beszívó csonkját akkor ott nem jöhet ki hang igaz?

Figyelt kérdés

Indoklás: Mert nincs hang átvivő közeg, mivel a levegő befelé áramlik és nem kifelé.


Tekintsünk el attól, hogy nincs hova kifújnia a levegőt.



2016. szept. 20. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
De, kijön a hang ott is. Mikor A PC ház helyét csendesítettem, legalábbis ezt tapasztaltam A megoldás pár álfal volt, így ki és be is áramlott a levegő, a hűtés is megfelelő volt, és a hang sem nagyon jött ki.
2016. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De Neked a hang nem a lyukon jött ki hanem a vázon, házon, nem? Meg millió másik helyen.
2016. szept. 20. 16:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Plussz a PC venti az nem nagy erővel szív. Amire én gondoltam ott 300m^3/h szívás van 120mm-es ventivel.
2016. szept. 20. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
A lyukon jött ki a hang. Csináltam elölre, hátra egy-egy ajtót. Habszalagra záródott rá. Elől egy lyukat vágtam rá, ahová egy flexicsövet ragasztottam, és ezt közvetlen a házhoz rögzítettem (hátul már ez az alagutas rendszer volt). Egyértelműen a lyukon jött ki a hang, hiszen már csak ezt változtattam rajta, amikor nagyságrendekkel csendesebb lett. Egyébként ki van bélelve az összes fal polifoammal, az alagutak is, a gép alatt triplán
2016. szept. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!